Agencja interaktywna Częstochowa

Agencja interaktywna Częstochowa

Cześć. Planuję otworzyć sklep internetowy i szukam firmy, która mi taką witrynę wyprodukuje od początku do końca, od A do Z. Kogoś jesteście w stanie polecić w Częstochowie? Zależy mi na indywidualnym bezpośrednim kontakcie z wykonawcą, a nie tylko mailowym, czy telefonicznym.

maniek

Posty: 6

 
No hej. Jest teraz bardzo dużo różnych speców od stron www, pozycjonowania, generalnie całego SEO. Mi znajomi podpowiadali Litenet i nie żałuję. Na stronie Litenet jest ich wizytówka i namiar. Mają indywidualne podejście, wiedzą jak powinna wyglądać strona sklepu i jak ją naturalnie skutecznie promować w wyszukiwarkach.

dertus45

Posty: 9

 
Jeśli chodzi o pozycję w wyszukiwarkach to nie oszukujmy się ale dużo zależy od kontentu samej strony, od jakości treści, ich długości, wartości merytorycznej, na to wyszukiwarki patrzą a mało komu chce się o treść zadbać w jakiś lepszy sposób.

Zecionek

Posty: 27

 
Przy tworzeniu strony na pewno ważny jest sam projekt, układ, ale też nie można zapominać o odpowiedniej domenie, hostingu, kwestie wcale nie mniej istotne niż to jak strona wygląda wizualnie.

Andzia

Posty: 21

 
Warto sobie raz na jakiś czas odświeżyć design strony, oczywiście nie za często bo też klienci się przyzwyczajają, ale widzę to po swoim blogu że jak zmieniłem szatę po paru latach to odzew był pozytywny.

Polerusik

Posty: 32

 
Gdybym miał jeszcze raz swój zawód wybierać to na pewno bym poszedł w IT, bo jest sporo pracy dla osób które znają się na komputerach, programowaniu, tworzeniu stron i ich prowadzeniu.

Krzysio

Posty: 12

 
Miałem przez pewien czas realizowane pozycjonowanie i dopóki miałem dopóty faktycznie te miejsce w wynikach było niezłe. Ale że ostatnio przestałem korzystać z takiego wsparcia to trochę na pozycjach straciłem...

strusiek

Posty: 16

 
Akurat rozglądam się za nowym hostingiem dla swojej strony i powiem że mały ból głowy mam. Bardzo dużo ofert i co ciekawe są bardzo rozbieżne, różnice w cenie parametrach rodzaju umowy są bardzo duże.

Bryzyt1

Posty: 18