prowadzenie profilu instagram, polecicie ?

prowadzenie profilu instagram, polecicie ?

Witam. Przedmiot mojego zainteresowania stanowi agencja marketingu internetowego. Jaką polecacie?

Kolekcjoner

Posty: 4

 
W social media tkwi gigantyczny potencjał. Przekonałem się o tym dopiero wtedy, gdy podjąłem decyzję o prowadzeniu profilu facebook, który założyłem dla mojej firmy :-)

Posty: 9

 
Samodzielnie zajmowałem się prowadzeniem konta facebook, ale kolega polecił mi agencję reklamową social media, która od niedawna wykonuje tą czynność. Jednocześnie nie pobiera wysokiego wynagrodzenia, a ja mam więcej wolnego czasu.

Nowe2014

Posty: 7

 
Jestem przekonany, iż to agencja marketingu internetowego: https://www.socialframe.pl, do jakiej nie będziecie mieć nawet najmniejszych zastrzeżeń. Polecam ją!

tvvvn56

Posty: 10

 
Od kilkuset złotych do kilku tysięcy kosztuje z reguły obsługa marketingowa. Wiele zależy przede wszystkim od ilości podejmowanych działań przez agencję, która jest skłonna zaproponować indywidualny plan reklamy w internecie. Kluczowe znaczenie ma budżet firmy.

E-GOista

Posty: 15

 
Moim zdaniem agencja social media pobiera wynagrodzenie, które jest mocno uzależnione od renomy, jaką zdołała wypracować sobie na lokalnym rynku. To podstawa.

grażynna

Posty: 11

 
Na podstawie Waszych rekomendacji trafiłem na agencję content marketingu, która w niezwykle indywidualny sposób zajęła się moją kampanią. Jestem w 100% zadowolony.

Miheri45

Posty: 15