organizacja szkoleń w firmie

organizacja szkoleń w firmie

Hej, może ktoś z Was ma jakąś sprawdzoną firmę, która organizuje imprezy promocyjne, konferencje dla firm? Szukam kogoś kto podejdzie do tematu niestandardowo i zaproponuje jakąś imprezę, która będzie się faktycznie wyróżniać. Nie chcemy robić po raz kolejny czegoś w standardowym sztywnym schemacie, tylko szukamy jakiegoś pomysłu, który na długo zostanie w pamięci uczestników.

dermuster

Posty: 1

 
W dużych miastach organizowanie szkoleń czy konferencji to już powszechność więc właściwie jeśli chodzi o takie propozycje to nie brakuje agencji, które wyspecjalizowały się w takich eventach więc myślę, że pod tym kątem coś tam sensownego będziesz w stanie dla siebie wybrać.

AdamDzii

Posty: 2

 
Oferta agencji eventowych obecnie bardzo fajnie wygląda więc faktycznie można sporo ciekawych propozycji pod tym kątem znaleźć. Natomiast kluczowa sprawa to jednak znalezienie takiej opcji, gdzie faktycznie będzie można czymś zaskoczyć uczestników, by taka impreza na długo została w pamięci uczestników.

Yuri20

Posty: 6

 
My współpracujemy przy firmowych imprezach i szkoleniach z Agencją Power z Warszawy i na tą chwilę jesteśmy zadowoleni. Sporo ciekawych pomysłów z ich strony przy takich imprezach więc pracownicy najczęściej zadowoleni z tego w czym mogą uczestniczyć.

Miluśkooo2

Posty: 3

 
Jeśli chodzi o organizację szkoleń czy konferencji to polecam współpracę z Agencją Power (www.agencjapower.pl). Konkretni ludzie, z którymi faktycznie wszystko można dogadać i tym samym organizacja idzie lepiej.

Yuri20

Posty: 4

 
Oferta agencji Power z Warszawy będzie dobrą opcją jeśli chodzi o organizację szkoleń czy konferencji. Firma ma duże doświadczenie także jeśli chodzi o organizacje dużych imprez więc faktycznie można na nich liczyć pod tym kątem. Dużo pomysłów na takie imprezy więc coś faktycznie ciekawego będzie można przygotować.

Nikuś23

Posty: 2

 
Obecnie jeśli chodzi o imprezy firmowe szczególnym zainteresowaniem cieszą się przede wszystkim imprezy tematyczne i sporo agencji eventowych idzie w tym kierunku.

Jasio234

Posty: 3

 
Jeśli chcesz robić imprezę, która będzie miała charakter promocyjny to koniecznie już trzeba mieć jakiś naprawdę fajny wyróżniający się pomysł, bo praktycznie większość firm na takie imprezy promocyjne obecnie stawia i jeśli ktoś stawia na takie imprezy to wydaje mi się, że trzeba faktycznie wymyśleć coś co na tle innych się będzie wyróżniać, żeby taka impreza została w pamięci uczestników.

pawel253

Posty: 4

 
Na pewno jeśli już chcesz iść w kierunku jakieś promocyjnej imprezy to staraj się poszukać jakieś oferty dopasowanej do Twojej firmy. Teoretycznie sporo tych różnych propozycji można obecnie spotkać, jeśli jednak chcesz coś wyjątkowego dla swojej firmy stworzyć to warto będzie takiej dopasowanej oferty poszukać takiej oferty, gdzie faktycznie będzie ona do specyfiki danej firmy dopasowana.

matek562

Posty: 5