Ekspozytory reklamowe

Ekspozytory reklamowe

Potrzebny mi jest namiar na firmę specjalizującą się w projektowaniu i produkcji stojaków reklamowych. Kogoś znacie – polecacie? Głównie to miałyby być stojaki na słodycze, lekkie rzeczy, nic masywnego.

Marioleczka

Posty: 2

 
Drogi jest taki stojak kartonowy? Jakiego rodzaju to mogą być koszty? Rozumiem że raczej nikt mi pojedynczej sztuki nie wyprodukuje więc trzeba by kupić od razu kilka-kilkanaście,tak?

Pamooko

Posty: 11

 
Dużo widzę takich stojaków reklamowych zwłaszcza przy kasach w marketach. Ogólnie te kasy są nafaszerowane produktami żeby człowiek na ostatnią chwilę jeszcze się na coś skusił na sekundę przed odejściem od taśmy :P

Fifeczek2

Posty: 22

 
Jeszcze nigdy takich stojaków nie zamawialiśmy ale pewnie przyjdzie taki czas że trzeba będzie nad taką dodatkową ekspozycją pomyśleć.

Black_Riot

Posty: 10

 
Podpowiem tę firmę która dla nas projektuje i produkuje standy kartonowe już ponad rok czyli Oficynę97 (tu jest do nich namiar -http://oficyna97.pl). Dotrzymują terminów i założeń projektu, jeszcze nie było sytuacji żeby jakiś ekspozytor wyglądał inaczej niż się umawialiśmy, mocna tektura, dobrze sobie radzi nie niszczenie nie pęka nie wypacza się itp.

neoneo00

Posty: 12

 
Moim zdaniem dobry ekspozytor powinien przede wszystkim nie przyćmiewać samych produktów które eksponuje, a czasami te stojaki to dla mnie przerost formy nad treścią.

TomekK

Posty: 12

 
Dzisiaj to można podziałać z takimi standami, dużo branz korzysta z tego typu ekspozycji. Często w kinach widzę standy, w sklepach, w salonach kosmetycznych, generalnie – są wszędzie.

Rodon22

Posty: 19

 
Żona u siebie w salonie fryzjerskim chciałaby nawiązać współpracę z jakąś marką kosmetyków i ich próbki kosmetyków na standach właśnie prezentować...zobaczymy co z tego wyjdzie.

chchiyan

Posty: 18

 
Rozglądam się też za takimi standami kartonowymi i generalnie niby wybór firm jest spory ale teraz zostaje pytanie – komu zaufać? Zwłaszcza że jak już kupować to raczej chcą żeby zamawiać większe ilości.

humertus66

Posty: 14