Standy kartonowe

Standy kartonowe

Profesjonalne standy reklamowe są nam potrzebne. Z kim macie dobre doświadczenia jeśli chodzi o projekt wizualizację i samo wykonanie takich stojaków? Cena jest drugorzędna, bardziej nam zależy na dobrej nośności, stabilności i co za tym idzie trwałości standów.

ernolo

Posty: 5

 
Nie za bardzo jestem zorientowany co do producentów tego typu akcesoriów. Raczej w naszych kampaniach z takich materiałów promocyjnych nie korzystamy, chociaż kto wie może i też takie zlecenia się zaczną kiedyś. ;)

pawel253

Posty: 8

 
Jednak stojak stojakowi nierówny, często jako klient zwracam uwagę podczas zakupów jak te standy wyglądają i potrafią się mocno od siebie różnić wyglądem, jedne przykuwają uwagę pozytywnie a inne wyglądają jakby miały się zaraz rozpaść.

pawel253

Posty: 11

 
Nie wiem kto fajnie coś takiego wyprodukuje, żeby to było ustawne i jednocześnie estetyczne i praktyczne. Sami szukamy od niedawna producenta takich stojaków to powiem, że jest trochę problem.

Marioleczka

Posty: 14

 
Ostatnio wzięliśmy kilkanaście standów dla ekspozycji kosmetyków od firmy ze strony oficyna97.pl i nie mam uwag co do jakości. Solidne trwałe kartonowe standy, w różnych wariantach jeśli chodzi o rozmiarówkę, myśmy akurat wzięli większe. Fajny kontakt, można było o wszystko dopytać, zrobili dokładnie taki typ standu o jaki nam chodziło.

hyzio

Posty: 11

 
Standy są bardzo okej opcją żeby się dodatkowo wypromować. Dużo marek z tego korzysta bo przy niewielkim wkładzie własnym można rzeczywiście swoją ofertę w fajny atrakcyjny sposób pokazać światu.

Marioleczka

Posty: 11