Regały reklamowe

Regały reklamowe

Czy jest tu ktoś, kto ma sklep stacjonarny? Jakie formy reklamy bezpośredniej produktów sprawdzają się najlepiej w waszych sklepach?

Oleczka1

Posty: 3

 
Na meblach nie radziłabym oszczędzać, jeśli chcesz prowadzić ten sklep dłużej niż rok. Wielu ludzi myśli, że wystarczy założyć firmę najtańszym kosztem, a ludzie będą walić drzwiami i oknami. To tak niestety nie działa.

Sagerrak

Posty: 7

 
Rozwiązanie jest wiele. Począwszy od materiałów pos, przez jakiś plakaty, a nawet jakieś dodatkowe zdrapki czy naklejki do zbierania. Tutaj wszystko jest zależne od tego, ile pieniędzy możesz wydać.

PucH2

Posty: 13

 
Takich firm masz od groma, wystarczy wpisać w wyszukiwarkę i znaleźć tych z pierwszej pozycji. Jak się dobrze pozycjonują, to znaczy, że dobrze zarabiają, a to oznacza też, że mają klientów, więc robią dobrze.

Reg00

Posty: 21

 
Też mnie to ciekawi. Sama planuję otwarcie takiego małego sklepiku w stylu wszystko po 1, 2 i 3 zł, ale niestety koszty urządzania mnie przerażają. Do tego jeszcze wynajem, a w naszym mieście to jest za mały lokal przynajmniej 1000 zł i więcej. Ech, chyba zostanie to w strefie marzeń...

aminotos

Posty: 4

 
Na pewno jakaś reklama by się przydała, może takie potykacz, który można sobie postawić przed sklepem, tylko coś naprawdę ładnego, a nie takie kiczowate, jak w większości przypadków.

andriooo

Posty: 5

 
Zamów na stronie oficyna97.pl. Oni realizują nakłady nawet od 10 sztuk, więc bez problemu możesz tanio kupić taki podstawowy pakiet. Jak zamawiasz więcej, to płaci się tam też drożej, ale za to te stojaki są wtedy bardziej kolorowe i takie fikuśne.

nanana

Posty: 6

 
Może przejdź się do jakiejś drukarni w pobliżu. Często jak się zamówi wiele sztuk to dają naprawdę dobre rabaty, a może tam, gdzie Ci produkowali reklamę? Ja tak zrobiłem i w sumie to dali na tyle dobrą cenę, że nie było się nad czym zastanawiać.

dominik_00

Posty: 17

 
Chętnie przyłączę się do dyskusji, a właściwie to poczekam na opinie kogoś, to takie standy zamawiał i może kogoś polecić. Planuję taki zakup od dłuższego czasu, ale jakoś nigdy nie było mi po drodze z żadną okoliczną firmą. Ktoś, coś?

barca77

Posty: 13

 
Jak towar będzie dobry, to nie trzeba w niego reklamować, bo klienci sami przyjdą. A tak naprawdę, to jaki masz rodzaj asortymentu dokładnie?

amrmas22

Posty: 11