Regały reklamowe

Regały reklamowe

Cześć, jak oceniacie efektywność stojaków reklamowych w promocji biznesu aktualnie? Opłaca się w ogóle, czy nie bardzo?

Black_Riot

Posty: 3

 
Na każdy kto pracuje bądź pracował w handlu doskonale wie o tym, że to właśnie odpowiednia ekspozycja często sprzedaje towar najlepiej. Nie powinno się na tym oszczędzać.

tomalix

Posty: 4

 
Nie powiem gdzie tak stojak zamówić, ale mogę podpowiedzieć, że warto postawić na jakość. Mnie osobiście bardzo denerwuje jak stojak w sklepie się rozpada, ale coś od niego się odkleja czy wręcz odpada. Dla mnie osobiści to słabe jest.

Yuri20

Posty: 7

 
Z jakimi kosztami trzeba się liczyć, kiedy chcemy zamówić taki kartonowy stojak? Czy można zamówić jeden? Czy to kompletnie się nie opłaca?

BoGGo

Posty: 16

 
Standy są bardzo popularne, takie stojaki robią bardzo dobrą robotę na promocjach. Jeżeli jest ciekawy i jest atrakcyjna cena, to potrafi on sprzedać bardzo dużo towaru.

damiano33

Posty: 13

 
Tak w temacie, często dajecie się złapać na promocyjne artykuły wystawione na stojakach? Ja muszę przyznać, że zdarza mi się być na to złapanym.

Jacek1812

Posty: 4

 
Zamawiałem standy reklamowe z kartonu na stronie oficyna97.pl. Ogólnie ja osobiście jestem bardzo zadowolony. Zarówno jeżeli chodzi o jakość wykonanych stojaków jak i również sposób współpracy z firmą. Ja polecam.

Iunae_Milt

Posty: 14

 
Zastanawiam się jakiego rodzaju stojaki najlepiej sprawdzą się pod książki do sprzedaży w hali. Takie namioty nad morzem chcę wystawić. Czy lepiej plastikowe, czy jakiś karton i po sezonie wyrzucić?

edyta123

Posty: 6

 
Wart sprawdzać jakość stojaków zanim się na jakiś zdecydujemy. Powinniśmy zdecydować się na dobrą jakość produktu.

deksta84

Posty: 5

 
Kiedyś się zastanawiałem nad tym ile taki karton musi wytrzymać. To naprawdę solidna konstrukcja, zdarza się, że stoi jakiś czas na ekspozycji a potem jeszcze ląduje na śmietniku i dobrze wygląda.

nnn2

Posty: 22