organizacja eventów

organizacja eventów

Hej, możecie polecić jakąś firmę, która zajmuje się organizacją imprez promocyjnych i ma na tym polu doświadczenie? Chcemy w firmie coś takiego zorganizować, tylko chcemy zaprosić sporo gości i jednocześnie zależy nam na tym, by faktycznie to na wysokim poziomie było zaplanowane, z jakimiś atrakcjami, które będą w stanie zaskoczyć uczestników.

Aweer56

Posty: 1

 
Poszukaj może jakieś oferty, która faktycznie pod Twoją firmę będzie skrojona. Wiadomo, że obecnie organizacja imprez różnie wygląda, ale też jak chcesz koniecznie z jakieś agencji skorzystać to musisz mieć pewność, że jakość działania będzie na dobrym poziomie.

TomekK

Posty: 6

 
Podstawa jeśli chodzi o firmowe imprezy to przede wszystkim pomysł a potem przygotowanie takiego scenariusza, który będzie trafiał w gust tych, którzy będą w imprezie uczestniczyć. To w sumie najważniejsze, bo jednak inaczej to będzie jak chodzi o imprezę dla klientów, a inaczej jak w grę wchodzić będzie impreza dla pracowników.

123321

Posty: 7

 
Jeśli będziesz chciał promować swoją firmą to musisz się skupić na tym, co będzie bezpośrednio z Twoją działalnością powiązane. Wtedy będzie można faktycznie dotrzeć do klienta i taka impreza będzie tematycznie z firmą przez kontrahentów wiązana.

pakier56

Posty: 5

 
Zdecydowanie w przypadku imprezy dla kontrahentów trzeba będzie się pokazać. Może coś nietypowego, co faktycznie będzie się wyróżniać a nie jakiś zwykły bankiet? Ogólnie jeśli chodzi o takie rzeczy, które mogą się wyróżnić to zazwyczaj współpracujemy z Agencją Power z Warszawy, świetni specjaliści od eventów z grupą pasjonatów, którzy zawsze coś zaproponują.

Miluśkooo2

Posty: 4

 
Możliwe, że jak postarasz się o skorzystanie z oferty jakieś doświadczonej agencji to faktycznie zorganizujecie coś czym będziecie się na tle innych firm wyróżniać. Pomysłów jest bardzo dużo, natomiast tutaj kluczem będzie charakterystyka firmy i to dla kogo będzie dana impreza.

Lupusx

Posty: 2

 
Faktycznie możesz zwrócić uwagę na to co ewentualnie Agencja Power (https://www.agencjapower.pl/pl/). Firma świetnie zorganizowana, pomysłów na imprezy im nie brakuje, a doświadczenie z największymi markami w Polsce więc widać, że doceniani jeśli chodzi o takie kwestie.

nichuuu5

Posty: 16

 
Moim zdaniem raczej jeśli chodzi o imprezę promocyjną to warto skorzystać z czyjegoś doświadczenia nie robić tego na własną rękę, bo raczej będzie to trudne.

ZetMichał

Posty: 14