organizacja imprez

organizacja imprez

Hej, do kogo mogłabym się zgłosić w celu organizacji większego pikniku rodzinnego, częściowo biznesowego (będzie wiele rodzin z dziećmi), niedaleko Lublina? Bardzo proszę o kontakty do profesjonalnych animatorów, agencji, bo bardzo mi na tym zależy, a trochę czas goni, bo termin imprezy na początku czerwca

Yuri20

Posty: 4

 
Każda forma turniejowa się sprawdza, szczególnie u chłopaków, ale najlepiej, żeby coś każdy dostał za fakt uczestnictwa w wydarzeniu.

iHS

Posty: 18

 
Zawsze robimy z firmowych imprez filmiki i wstawiamy na bloga. Sporo klientów dyskutuje, chwali, więc event biznesowy od czasu do czasu wspiera moim zdaniem promocję działalności gospodarczej.

waleria

Posty: 9

 
Bierz agencję, która nie tylko odpowiada za organizację eventu, ale też za catering. Z reguły znacznie niższe koszty współpracy.

irecki67

Posty: 6

 
Namiot wystaw i dmuchańce dla dzieci. Można zrobić zaproszenia i bardziej zamknięte wydarzenie. Oficjalna formuła wpływa jednak na motywację organizatora. Tak przynajmniej zauważyłem z własnych doświadczeń.

łooho22

Posty: 7

 
Zabawy integracyjne i konkurencje ruchowe uważam za najważniejsze wśród grupy wiekowej 10 – 15 lat. Dla młodszych możesz zorganizować tematykę plastyczną, artystyczną.

Laleczk23

Posty: 15

 
Z synem i córką byłam na wielu piknikach sportowych organizowanych przez agencje eventowe. Przyznam, że super zabawa, duża dawka integracji, można poznać ciekawych ludzi i się zrelaksować z całą rodziną.

johncena67

Posty: 15

 
A jakie masz cele imprezy? Bo można zabawę połączyć z popularyzacją jakiegoś zagadnienia, zdrowia.

Lupusx

Posty: 4

 
Bardzo kreatywne konkursy dla dzieciaków w duchu fair play możesz zaplanować w https://raki.pl/. Idealna propozycja moim zdaniem dla placówek edukacyjnych, które chcą wprowadzić coś nowego do swojego programu. Sam się właśnie zastanawiam, aby z nimi nie rozpocząć dłuższej współpracy. Sprawdzają się, jako podwykonawca, całe zaplecze techniczne i cateringowe posiadają, co moim zdaniem wyróżnia ich wśród lokalnej konkurencji.

Lupusx

Posty: 8

 
Rób imprezy zamknięte z jakąś formą rejestracji, bo otwarte to też spore ryzyko, że wejdzie ktoś po prostu ryzykowny dla dzieciaków.

Bryzyt1

Posty: 6