agencja kreatywna, poszukuję!

agencja kreatywna, poszukuję!

Cześć. Szukam firmy, na której będzie spoczywała odpowiedzialność za projektowanie logo dla mojego przedsiębiorstwa. Macie jakieś doświadczenia w tym zakresie i zarekomendujecie jakiegoś usługodawcę?

nanana

Posty: 6

 
Nie polecam kierować się wyłącznie kryterium cenowym, gdy przedmiot Waszego zainteresowania stanowi projektowanie stron internetowych. Istotne znaczenie ma to, aby serwis odpowiednio się prezentował, a jednocześnie poprawnie wyświetlał się także na urządzeniach mobilnych. Ułatwieniem będzie wygodny CMS.

Marioleczka

Posty: 5

 
Polecam podpisać umowę z firmą, która będzie skłonna zaproponować Wam pozycjonowanie stron internetowych. Rekomenduję również, abyście rozliczali się na podstawie efektów, a nie za ściśle sprecyzowaną kwotę miesięczną.

Jacek1812

Posty: 14

 
To moim zdaniem najlepsza agencja kreatywna: https://pirsummedia.pl/oferta/strony-internetowe. Przynajmniej ja nie miałem do czynienia z lepszymi fachowcami, więc rekomenduję ich usługi.

damian

Posty: 16

 
Bardzo obawiałem się tego, jakiego wynagrodzenia będzie oczekiwała ode mnie agencja reklamowa. Całe szczęście, że trafiłem na agencję, która posiada dość przystępne ceny i wykazała się dużą elastycznością podczas współpracy.

mnichest

Posty: 14

 
Mam swojego faworyta, jeśli chodzi o firmy, które będą mogły zająć się dla Was projektowaniem stron internetowych. Mogę polecić tego wykonawcę, jednak wyłącznie w prywatnej wiadomości, ponieważ nie chciałbym tutaj nikogo jakoś szczególnie reklamować.

pawel253

Posty: 16

 
Zapłaciłem zaledwie kilkaset pln projektowanie logo, z jakiego korzystam do dzisiaj. Początkowo miałem obawy odnośnie wykonawcy, jednak zupełnie bezpodstawnie.

labuh

Posty: 8