dostawcy ram aluminiowych, ramek led

dostawcy ram aluminiowych, ramek led

Szukam sklepu internetowego który specjalizuje się w sprzedaży akcesoriów do szeroko pojętej komunikacji wizualnej. A mówiąc po polsku – ramy, podświetlenia, potykacze, tego typu produkty. Jakieś propozycje?

Booss23

Posty: 3

 
Hej, z tymi ramkami pod plakaty i inne grafiki to teraz jest wybór ogromny, ciężko się na coś konkretnego zdecydować powiem szczerze. Cenowo też widzę że są duże rozbieżności, jakby jedne były ze złota zrobione a drugie z papieru. Rozstrzał spory.

Dosti

Posty: 19

 
Zawsze warto podpytać sprzedawcę co to w ogóle jest za materiał z którego rama czy inny stojak są zrobione. Jeśli aluminium na przykład – to skąd? Czy to polskie tworzywo, czy z importu itp.

Miluśkooo2

Posty: 11

 
Cześć. Dużo jest teraz możliwości prezentowania reklamy, od prostych ramek, przez stojaki, potykacze, czy po prostu duże wielkoformatowe billboardy. Im większe fundusze na reklamę tym na więcej opcji można sobie pozwolić.

audi25

Posty: 12

 
Przed gabinetem bym musiał sobie jakąś ramkę powiesić z całą informacją o kontakcie, godzinach otwarcia, jakieś info o stronie internetowej, logo, tego typu rzeczy musiałyby tam widnieć na pewno...

q_wer

Posty: 7

 
Sprawdź sobie może ramy i inne systemy na https://spectrum-displays.pl. Bardzo duży wybór, można sobie dopasować ramę pod konkretny format, nanoszą dowolny kolor, byleby oczywiście był w palecie ral. Można się dogadać z obsługą, nie ociągają się z dostawą, bardzo dobra jakość aluminium.

Hoteowo24h

Posty: 24

 
Na pewno problem zaczyna się pojawiać gdy ktoś potrzebuje ramy o trochę mniej standardowym wymiarze, czy w ogóle kształcie. Tych kwadratowych to jest sporo, ale spróbuj znaleźć ramkę w formie elipsy. TO już nie takie łatwe.

kumpell56

Posty: 12

 
JA wolę za ramę zapłacić więcej ale mieć pewność że jest to prawdziwe aluminium a nie jakaś słabizna podrabiana. Niestety ale mam wrażenie że w sprzedaży więcej jest produktów z tej drugiej kategorii.

namok

Posty: 10

 
Rama ramce nierówna, wszystko zależy od użytego tworzywa, ale też same łączenia i system zamykania jest bardzo istotny. Ogólnie niby prosta rzecz – rama, a trzeba na sporo detali zwrócić uwagę przy zakupie.

Lalka

Posty: 29

 
Heh, wszelkie systemy do prezentacji materiałów reklamowych które mają wbudowane własne podświetlenie to fajna rzecz ale raczej na sezon zimowy, kiedy to już o 16 – tej robi się ciemno. Latem kiedy dopiero o 21 robi się ciemno to już nie wiem na ile podświetlenie ma sens.

Yuri20

Posty: 6