Cieńków, znacie ?

Cieńków, znacie ?

Chcemy się wybrać do Wisła Malinka, niemniej jednak nie wiem czy skocznie można zwiedzać? Jak to wygląda cenowo?

El2CzupakaBra

Posty: 1

 
Można odszukać specjalny portal o Beskidach i tam wszystko na bieżąco jest opisane. Są informacje dla turystów jak i dla mieszkańców, zatem każdy coś dla siebie znajdzie.

Rouudee

Posty: 5

 
Lubię zdobywać różne informacje o Beskidzie nawet, jeśli nie zawsze mam okazję tam pojechać. Można chociażby pooglądać sobie zdjęcia, które są wyjątkowe.

Piotr_21

Posty: 13

 
Każda osoba, jaka pojawi się, chociaż raz w Beskidzie ta przekona się, iż to piękny region. Ma dużo do zaoferowania i na pewno należałoby byłoby poświęcić trochę swojego czasu, aby to wszystko zobaczyć na własne oczy.

Marioleczka

Posty: 3

 
Mnie się podoba Hala Jaworowa i te śliczne widoki, niemniej jednak gusta są bardzo inne. Zaletą jest to, iż można się tam dostać niebieskim szlakiem, wobec tego pożądane byłoby się wybrać na wycieczkę. Dwie godziny i już jesteśmy na miejscu. Nawet, jeżeli ktoś nie jest wprawiony w takim chodzeniu to na pewno da sobie z tym radę, aby przejść.

Dosti

Posty: 5

 
Atrakcji to nam nie braknie w tym regionie. Znajdzie się coś dla dzieci jak i dla dorosłych. Na pewno Wisła Malinka to miejsce, które warto pokazać swoim dzieciom.

Klarkaa45

Posty: 3

 
Polecam przejrzeć sobie zdjęcia z Beskidu Śląskiego na stronie https://kochambeskidy.pl/wisla-labajow-w-jesiennym-kadrze/. To wyjątkowa kompozycja, która zapadnie każdemu w pamięci. Mnie zachwycają te zdjęcia i to, co się na nich znajduje. Sprawdźcie sami wszystko.

codePerformance

Posty: 4

 
Mnie na Skoczni Małysza się bardzo podobało. Z tego, co pamiętam to zwiedza się ją około czterdziestu pięciu minut. Samo miejsce jest magiczne, bo przecież był tam sam mistrz, ale i można przy okazji z góry zobaczyć niesamowite widoki. Polecam odwiedzanie skoczni narciarskiej całej rodzinie, bo naprawdę warto.

Bany07

Posty: 13

 
Byłem w Beskidzie Żywieckim, ale nad jeziorem. Mnie się podobało, bo to wyjątkowe miejsce. Ma taki specyficzny klimat, dlatego polecam się tam pojawić. Gusta są różne, dlatego nie gwarantuje, że wszystkim się tam spodoba. Na pewno znajdziecie tam wiele miejsc, które warto zobaczyć i uwiecznić na wyjątkowych i oryginalnych zdjęciach.

090913123

Posty: 3

 
Mnie się podoba w tym regionie, bo można znaleźć ciekawe i dzikie miejsca. W Polsce jest z tym coraz trudniej. Warto oczywiście wspierać się portalem, który jest poświęcony tej tematyce, bo znajdziemy tam wiele ciekawych informacji.

yetisize

Posty: 4