strony internetowe Warszawa, znana firma ?

strony internetowe Warszawa, znana firma ?

Chciałbym mieć stronę firmową i teraz moje pytania, jaka firma tworzy strony internetowe w Warszawie i jest godna polecenia?

Limer333

Posty: 1

 
Musicie pamiętać o tym, że jeśli zamawiacie stronę w Łodzi czy jakimkolwiek innym mieście to ma być responsywna. Jeśli nie to nie będzie działać na wszystkich urządzeniach. Nie każdy przegląda strony internetowe na dużym ekranie i trzeba o tym pamiętać.

CHatka-eKo

Posty: 10

 
Jeżeli to ma być jakaś łatwa strona www to można to zrobić samemu. Jeżeli skomplikowany projekt to nawet lepiej o tym nie myśleć żeby cokolwiek próbować we własnym zakresie robić.

roudee

Posty: 25

 
Ofertę ze stronami www w Warszawie odnalazłem tutaj https://www.icp.info.pl. Zajrzyjcie sobie i sprawdźcie czy ta firma spełnia Wasze oczekiwania. Z tego, co widzę mają naprawdę niezmiernie dobrze przygotowaną ofertę i dobre ceny.

Miluśkooo2

Posty: 3

 
Musicie pamiętać o tym, iż jeżeli zamawiacie stronę w Łodzi czy jakimkolwiek innym mieście to ma być responsywna. Jeśli nie to nie będzie działać na wszystkich urządzeniach. Nie każdy przegląda strony internetowe na dużym ekranie i trzeba o tym pamiętać.

Klara323

Posty: 6

 
Korzystałem z oferty firmy, która zajmowała się stronami internetowymi w Warszawie i wszystko wykonali znakomicie. Niesłychanie dobrze podchodzili do wymagań, które ma klient. To bardzo znaczące, bowiem wówczas można wprowadzić również własne sposoby. Jeżeli są porządne to graficy to bardzo szybko podchwytują i tworzą od nowa.

Klara323

Posty: 3