dobre jedzenie Kraków

dobre jedzenie Kraków

Macie pomysł, gdzie mogę w Krakowie zamówić coś z menu indyjskiego, dobrze przyprawionego kurczaka, a dziewczynie coś bardziej wegetariańskiego?

Klarka34

Posty: 1

 
Właśnie też mnie to zaskoczyło, że kuchnia indyjska w dobrym, oryginalnym wydaniu nie musi powodować ociężałości. Oczywiście nie warto też się przejadać :) Czasami kusi, żeby wziąć więcej.

Grabow12

Posty: 2

 
Dzięki za polecenie. Postaram się odwiedzić na weekend, bo akurat znajomi wpadają. Kuchni indyjskiej jeszcze w takim wydaniu z pieca nie próbowałem.

vokalek

Posty: 2

 
Smacznie i tanio można zjeść w https://www.bombaycurry.pl/pl/zestawy-obiadowe/. Niewygórowane ceny naprawdę, bo do 30 złotych pełnowartościowy obiad mięsny z wieloma dodatkami. Nie żałują przypraw i naprawdę fajnie, kolorowo ten posiłek wygląda. Poza tym przetrwali kryzys, rozwijają się, kuchnia indyjska to fajne urozmaicenie, oczyszczająca. Jeżeli lubisz warzywa w różnych formach, miękkiego kurczaka, czasami owoce morza to gorąco polecam.

labuh

Posty: 3

 
Generalnie to nie lubię dużych kart, tylko konkretnie przedstawione w menu pozycje, ewentualnie polecenia dnia. Zawsze pytam, co polecają i taka strategia na dobre jedzenie mnie nigdy jeszcze nie zawiodła.

Lux-Mark24

Posty: 24

 
Uwielbiam u nich dania z jagnięciny. Nigdy też nie wyszłam w jakiś sposób rozczarowana. Nawet kilka znajomych do pracy zamawia od nich kuchnię indyjską. W sumie coraz bardziej popularna w Polsce i Krakowie.

Black_Riot

Posty: 3

 
Właśnie spoko mają panel do zamawiania online http://www.bombaycurry.pl/pl/dania-z-ryb/ i nie liczą jakoś kosmicznie. Kurczaka uwielbiam. Dla mnie podstawa diety w tym momencie. No i kuchnia indyjska dobrze rozgrzewa. Dobra propozycja, taka uniwersalna na sezon jesienno-zimowy. Zawsze to alternatywa dla tłustej kuchni polskiej.

daria34

Posty: 9

 
Byłam właśnie w poprzedni weekend ze znajomą i spędziłyśmy więcej czasu niż zakładałyśmy :) 3 talerze zjadłam, ale bez problemów żołądkowych później :) Indyjska kuchnia dobrze podana uzależnia, dosłownie.

Klara323

Posty: 2

 
Byłam ostatnio z chłopakiem na ostrzejszym kurczaku w Bombay Curry przy ul. Mikołajskiej 3 i bardzo mi się podobało. Menu dość spore, były cztery zestawy obiadowe do wyboru i to zróżnicowane pod potrzeby wegetariańskie i mięsne :) To mi się spodobało. Widać, że wychodzą do różnych ludzi i chcą nakarmić. Ryż super, jeszcze takiego smacznego nie jadłam. Nie mam pojęcia, skąd wzięli. Zajadam się ryżem na co dzień, ale tutaj wyjątkowo mi dopasowali. Pozdrawiam.

roudee

Posty: 4

 
Często zamawiam od nich http://www.bombaycurry.pl/pl/zupy/. Genialne zupy rozgrzewające. Po cięższych dniach sobie fundowałam i zawsze stawałam na nogi. Polecam każdej dziewczynie, która woli sobie drugie danie zrobić, a zupę wziąć oddzielnie. Czasami oczywiście łączę w zestawach, ale zakochałam się w zupach. Czuć ten indyjski, dobrze doprawiony klimat w potrawach. Trzeba każdej kuchni w życiu spróbować, dlatego zostawiam wskazówkę, moim zdaniem wartościową.

roudee

Posty: 2