pomoc w znlazieniu pracy w Niemczech

pomoc w znlazieniu pracy w Niemczech

Podzielcie się jakimiś kontaktami jeśli chodzi o wyjazdy do pracy do Niemiec albo jakichś innych zachodnich krajów. Nie szukam stałej pracy, ale czegoś sezonowego, tak by jeździć na 2-3 miesiące, potem podobnie w kraju i ewentualnie znów wyjazd. Tylko właśnie potrzebuje też kogoś kto ewentualnie działa na tym polu jako pośrednik i będzie można liczyć na dobrą organizację takiego wyjazdu, jak możecie coś polecić to dawajcie znać.

3

Posty: 2

 
Ja jeżdżę już od dawna z https://www.jobconsult.pl/ i jestem zadowolony. Byłem i na zbiorach i w usługach i produkcji i zawsze to co na plus to, że miejsce gdzie się jedzie jest sprawdzone i faktycznie nie ma obaw, że zostanie się na lodzie. Więc za to dla nich na pewno duży plus jak ktoś będzie planował wyjazd do pracy. Jak się człowiek zaangażuje i sporo robi to faktycznie można do kraju naprawdę dobry zarobek przywieźć, warto z tego skorzystać.

szczes23

Posty: 17

 
Jedno jest pewne – zarobki w Niemczech to inna półka i jeśli ma to być krótki wyjazd to uważam, że warto się będzie zdecydować bo będzie to szansa na to, by faktycznie dobrze zarobić i całkiem dobre pieniądze przywieźć do Polski. Inna kwestia to już wybór konkretnej agencji, z którą będzie się chciało wyjechać, tutaj już warto trochę czasu na takie poszukiwania będzie trzeba poświęcić, by coś znaleźć.

alidoli

Posty: 14

 
Niewątpliwie jeśli chodzi o planowanie wyjazdów do Niemiec to uważam, że warto kontaktować się z agencjami, które tym się zajmują na co dzień i są w stanie profesjonalnie taki wyjazd zaplanować. Sporo się obecnie na tym polu dzieje, funkcjonuje też wiele firm, które ściągają z Polski pracowników. do Niemiec więc jak będziesz chciał dobrze zarobić to uda się coś znaleźć.

Asia

Posty: 2

 
Na pewno jazda na własną rękę jest dużo bardziej kłopotliwa, bo trzeba samodzielnie szukać ofert i to może być trudne, do tego pojawia się również pytanie o to czy taki samodzielnie organizowany wyjazd będzie bezpieczny, jednak zawsze jakieś tam ryzyko się pojawia. Warto tutaj więc zastanowić się i poszukać też agencji, zobaczyć co będą w stanie zaoferować to może potem ułatwiać podejmowanie decyzji.

marionnn

Posty: 9

 
Jak to pierwszy wyjazd do pracy za granice to uważam, że jednak warto będzie jechać za pośrednictwem agencji, która pomoże to wszystko zorganizować, będzie również pomagała we wszystkich formalnościach. Jak coś niepokojącego będzie się działo to również będzie wiadomo do kogo zwrócić się po pomoc. Natomiast jak samemu się organizuje to tutaj już wszystko trzeba zrobić na własną rękę i zostaje się samemu ze sobą.

xacti

Posty: 3

 
Zgadzam się, że pomysł na wyjazd do Niemiec to dla studenta dobra opcja, zarobisz na pewno więcej niż w Polsce w ciągu kilku miesięcy, a taki wyjazd nie musi być zobowiązujący. Agencje też pomagają ogarnąć wszystkie kwestie formalne więc co do tego, nie trzeba mieć obaw. Warto więc będzie zaplanować taki wyjazd do pracy.

Oleczka1

Posty: 6