jaki peeling polecacie

jaki peeling polecacie

Czy peeling dobiera się do konkretnego rodzaju cery, czy bardziej uniwersalne i właściwie wszystko pasuje? Czy możecie mi odpowiedzieć?

benia

Posty: 1

 
Jak masz cerę tłustą to raczej peelingi z kwasem mlekowym, cytrynowym. Skład peelingu wiele znaczy, natomiast też właściwa aplikacja i ochrona oczu. Z tego powodu lepiej na coś lżejszego stawiać, jeżeli się dopiero uczysz tematu.

sheinsane

Posty: 20

 
Oczyszczasz skórę, nakładasz ten preparat https://e-naturalne.pl/pl/p/Peeling-AHA-30/1276, przemywasz dobrze i masz połączenie zabiegu medycyny estetycznej z maseczką regeneracyjną powiedzmy. Tylko przy aplikacji pamiętaj, żeby oczy w jakiś dokładny sposób zabezpieczyć, bo jednak mocne kwasy. Na początku krótko trzymasz, później wydłużasz, bo skóra się przyzwyczaja do pewnych składników.

labuh

Posty: 2

 
Jak złuszczasz to skóra się stopniowo wzmacnia, a oleje roślinne szczególnie dobrze działają na pielęgnację teraz. Wcieraj spokojnie peeling, nie śpiesz się, równomiernie rozprowadzaj. To bardzo ważne, żeby ścierać w sposób umiarkowany.

57_derbb

Posty: 7

 
To faktycznie sprawdzony peeling. Wiele kosmetyczek poleca swoim klientkom. Jestem jedną z nich :) Tak naprawdę to nawet opaleniznę peeling potrafi podkreślić, a mało kto o tym w ogóle wie :)

Komimya

Posty: 2

 
Peeling u profesjonalistki najlepiej. Możesz też własny przynieść, u mnie akurat nie ma z tym większych problemów.

Miluśkooo2

Posty: 2

 
No właśnie, jak chodzisz z maseczką teraz to peeling usuwa zanieczyszczenia po prostu ze skóry, a czerwona twarz i tak szybko znika. Na weekend sobie rób i testuj różne specyfiki. Akurat tutaj w dyskusji ciekawe polecenia, bo sama używałam wielu produktów z tego sklepu. Wiarygodny.

Aniusiaaa1

Posty: 3