dobry masażysta w Gdańsku, gdzie ?

dobry masażysta w Gdańsku, gdzie ?

Hej. Wygląda na to, iż potrzebuję rehabilitacji w Gdańsku na Dyrekcyjnej. Kogoś głównie polecacie?

furiass

Posty: 7

 
Mam namiary na co najmniej kilku dobrych fizjoterapeutów w Gdańsku, niemniej jednak nie chcę reklamować ich tutaj na forum. Być może zostałbym posądzony o kryptoreklamę. W razie zainteresowania odezwijcie się do mnie w prywatnej wiadomości. na pewno postaram się pomóc.

Lupusx

Posty: 8

 
Kilka lat temu musiałem podjąć rehabilitację w Trójmieście. Wracałem do pełnej sprawności po bardzo poważnym urazie, jednak udało mi się zakończyć to przedsięwzięcie pełnym sukcesem. W razie zainteresowanie - mogę podesłać Wam namiary na godnego uwagi rehabilitanta.

jagieloniab0000

Posty: 11

 
Dobrych fizjoterapeutów w Gdańsku jest dużo, jednakże moim potrzebom świetnie odpowiada ta propozycja: http://lekarze.mamzdrowie.pl/pawel-michalowicz-rehabilitant-gdansk. Z tym fachowcem możecie skontaktować się pod telefonem 796`720`820 :-)

ciopix

Posty: 19

 
Rehabilitację w Gdańsku Dyrekcyjna podjąłem kilka tygodni temu. Na chwilę obecną jestem niezmiernie zaspokojony z osiąganych postępów. W wolnej chwili postaram się podać Wam namiary na mojego rehabilitanta. Miłego dnia.

sgemino

Posty: 19

 
Polecam skorzystać z masażu leczniczego Gdańsk Abrahama, który mogę osobiście mocno zarekomendować. Dodam, że korzystałem z oferty co najmniej kilku masażystów i absolutnie każdy sprostał moim oczekiwaniom. Pozdrawiam serdecznie.

bladek

Posty: 21

 
W Gdańsku rehabilitację na kręgosłup rozpocząłem kilka dni temu. Z całą pewnością podzielę się swoimi spostrzeżeniami, gdy zacznę dostrzegać pierwsze efekty. Moim zdaniem wydawanie opinii po zaledwie kilku dniach mogłoby być krzywdzące… :)

Kopah

Posty: 20

 
Korzystałam w przeszłości z usług masażystów w Gdańsku, aczkolwiek teraz nie przypomnę sobie, kto pomógł mi wyeliminować dolegliwości.

AdamDzii

Posty: 7

 
Długo zastanawiałem się o tym czy przy moim bólu kręgosłupa Gdańsk rehabilitacja będzie w stanie zdać egzamin. Jeśli okaże się, iż nie będę zmuszony podjąć się leczenia, choć myślę, iż wszystko zakończy się po prostu operacją, czego się jednak mocno obawiam.

labuh

Posty: 8