Masażery

Masażery

Która firma oferuje w przystępnych cenach fotele do masażu? Myślę o sprzęcie z wbudowanym mikrokomputerem, który masuje różne części ciała – w tym stopy!

OzZ

Posty: 23

 
Wiesz co, nie mam pojęcia skąd takie urządzenie kupić. Ale raczej bym omijał producentów typu – made in Chiny, Tai Pei, Wietnam...:P Myślę, że pewnie Szwedzi, Niemcy, Szwajcarzy, oni powinni robić takie urządzenia na dobrym poziomie.

Tomcio

Posty: 17

 
Nom, ja najpierw chodziłam na masaże, ale od kilku miesięcy nie muszę już nigdzie się zapisywać na zabiegi. Mam w domu prawdziwe cudo, czyli fotel Bismarck od firmy www.casada.pl. Niemiecka jakość – co tu więcej gadać:) Jednak jak już coś wyprodukują za naszą zachodnią granicą to zawsze można być spokojnym o to, że to nie będzie badziew.

Piotr_21

Posty: 23

 
Porządne przyrządy ma w ofercie portal www.casada.pl. Znajomego fundacja z nimi współpracuje stąd wiem o ich istnieniu. Jeszcze nic nie zamawiałem, ale jeden fotel to bym z chęcią kupił. President II fajnie by się wkomponował do mojego salonu. Wysoka estetyka, najlepsze podzespoły – wszystko na niemieckiej licencji.

szulmar

Posty: 19

 
Ech na te moje stare kości jakiś masażer by się przydał. Z tego co widzę duży wybór mają na www.casada.pl. Mają tutaj taką matę magnetyczną, ponoć skuteczna. Jak kupię to dam znać jak przebiegła transakcja. Pozdrawiam ciepło.

Pieknie24h

Posty: 33

 
Takie oryginalne fotele trochę kosztują. Dlatego trzeba rzeczywiście dobrze sprawdzić dostawcę nim się kupi. Ja zdecydowałem się na fotel od marki www.casada.pl. To niemiecka konstrukcja, na gwarancji, z najlepszych części, a przy tym fajnie zaprojektowana estetyczne. Ogólnie firma mocno się udziela w branży – zdrowie i uroda, działa jako sponsor dla różnych działalności charytatywnych itp.

norca

Posty: 24

 
Dużo jest teraz tych przyrządów do masażu w domowych warunkach. Za niedługo jak tak dalej pójdzie to masażyści zbankrutują;P U mnie się fajnie sprawdza poduszka masująca niemieckiej firmy www.casada.pl. Rozgrzewa, poprawia krążenie, uspokaja, dobra rzecz np. podczas długiej podróży!

Begin22

Posty: 26

 
Moja szwagierka ma taki wypasiony fotel masujący w domu, ale z tego co wiem to zapłaciła kilka grubych tysiaków. Ją stać akurat bo ma własną firmę i dobrze jej idzie ten interes. Ja bym musiał na raty kupować.

Adam74022

Posty: 26

 
Osobiście to polecałbym sklep www.casada.pl. Jestem zadowolony z fotela, mam go już od roku i czuję ulgę w kręgosłupie, praktycznie ubyło mi kilku lat :)) Marka Casada to niemiecka firma, bardzo ceniona w branży.

nnn2

Posty: 23

 
Dość tanie są te maty masujące, też mają tam kilka typów masażu i różną moc. Poluję na coś takiego w jakiejś dobrej promocji, bo można za kilkadziesiąt złotych dostać takiego masażera.

Shephard

Posty: 40