Fotel masujący

Fotel masujący

Cześć, prowadzę salon kosmetyczny. Mam trochę zabiegów odnowy biologicznej, ale zastanawiam się jeszcze nad poszerzeniem salonu o fotel do masażu. Jak waszym zdaniem się sprawdza? Pytam osoby, które miały z takim fotelem realnie już do czynienia, na co dzień, nieco dłużej niż jedną sesję. Dziękuję za odpowiedzi od razu :)

Marioleczka

Posty: 7

 
Długo używałem mat masujących na fotelu zwykłym biurowym. Ale fotel do masażu to zupełnie inna jakość. Mam model za około 8000 złotych i nie widzę różnicy pomiędzy masażem na fotelu, a u profesjonalisty, więc warto. Zwróci się na pewno. Raczej fotele multimedialne odradzam. Coś prostego, ale z wieloma funkcjami masażu. Im więcej elektroniki typowej, tym większa szansa na serwisowanie.

wisła1905

Posty: 10

 
Myślę, że od około 4000 złotych zaczynają się już porządne fotele do masażu. Sprawdź warunki gwarancyjne, czy jest serwis gwarancyjny i pogwarancyjny. Jak będziesz normalnie korzystał to nic z fotelem się nie powinno dziać złego.

Klakierek56

Posty: 6

 
Akurat jestem nadciśnieniowcem i fotel do masażu w biurze mnie ratuje. Niestety w ogóle nie ćwiczę, więc fotel zastępuje mi aktywność fizyczną. Na razie ten model się sprawdza. Z lekarzami też kilka razy się konsultowałem i potwierdzili podobne założenie.

cr7

Posty: 11

 
Fotel do masażu powinien mieć możliwie najwięcej technik masażu. Bardzo dobrze na mnie zawsze działał masaż oklepujący, rolkowy i wibracyjny (dodatkowo niezły dla kobiet).

jangoz

Posty: 20

 
Chciałabym kupić fotel masujący zbliżony jakością do „ludzkich rąk”. Dość długo szukałam i w końcu po testach zdecydowałam się na ten model https://www.prohealth.pl/relax-wypoczynek/fotele-masujace/fotel-masujacy-focus-medical.html. Nie jest drogi, ale ma podobne funkcje masażu do foteli masujących za około 15 – 20 000 złotych. Codziennie korzystam. Polecam wszystkim znajomym.

Posty: 18

 
Musisz mieć obowiązkowo ugniatanie, oklepywanie i głaskanie. Masaż poleca się na fotelach szczególnie seniorom, osobom z nadciśnieniem, chorobami serca, czy tym ludziom, którzy nie mogą uprawiać sportów z różnych przyczyn.

wertus00

Posty: 3

 
Jak nie chcesz dojeżdżać do masażysty, co jest często upierdliwe to lepiej zainwestować w fotel. Efektywność dla relaksu organizmu bardzo zbliżona.

wisła1905

Posty: 10

 
Tuż po przebudzeniu najlepiej korzystać z fotela do masażu, bo kończą się praktycznie problemy z ciśnieniem.

Bączeak

Posty: 3

 
Pamiętaj, że optymalny czas masażu to około 30 minut. Jak dłużej siedzisz to można sobie realnie zaszkodzić.

namok

Posty: 13