dobry fizjoterapeuta w Sopocie albo Gdyni

dobry fizjoterapeuta w Sopocie albo Gdyni

Dzień dobry. Znacie jakiegoś rehabilitanta, dla którego nieobce są kłopoty tj. zmiany zwyrodnieniowe stawów biodrowych? Dajcie znać.

dedruch

Posty: 7

 
Moim zdaniem bardzo wiele zaangażowania wymaga rehabilitacja pediatryczna przy mózgowym porażeniu dziecięcym. Jestem tego świadoma ze względu na fakt, iż dziecko znajomych jest chore.

MShR

Posty: 11

 
Dopiero kilka tygodni temu zdałam sobie sprawę, że odszukanie fizjoterapeuty w Trójmieście, który będzie miał przystępne ceny i wolny termin w najbliższej przyszłości to bardzo uciążliwe powinność.

pawel253

Posty: 9

 
Od dłuższego czasu szukam kogoś, kto zaproponuje mi masaż kręgosłupa Gdańsk. Teraz zabieram się za lekturę Waszych wypowiedzi w obrębie tego forum dyskusyjnego. Być może przeczytam coś interesującego, polecicie kogoś naprawdę wartego uwagi. Pozdrawiam.

Marioleczka

Posty: 8

 
Dobry fizjoterapeuta w Gdańsku posiada swoją ofertę na tej stronie:
http://gdansk.emiasto.pl/fizjoterapeuta-pawel-michalowicz-masazysta-gdansk-sopot.html. Korzystam z jego usług od kilku lat. Nie mam najmniejszych zastrzeżeń do jego pracy.

frugoo23

Posty: 15

 
Przygotujcie się na to, że dobry fizjoterapeuta w Sopocie oczekuje zarówno sowitego wynagrodzenia za swoje usługi. Niemniej jednak to dość logiczna sprawa...

Marioleczka

Posty: 6

 
Mam świadomość, że wybór fizjoterapeuty w Gdańsku potrafi być niebezproblemowy. Wszystko ze względu na fakt, iż w tej branży konkuruje pomiędzy sobą niezwykle sporo fizjoterapeutów. Polecam postawić na wysoką jakość, a nie niską cenę.

LKC00

Posty: 23