Kurs masażu ajurwedyjskiego

Kurs masażu ajurwedyjskiego

Witam, jestem masażystką i pragnę poszerzać swoje umiejętności, chciałabym podjąć kurs masażu Misami tybetańskimi, wie ktoś gdzie się taki odbywa? Zależy mi na szybkim terminie kursu.

Anonim

Posty: 30

 
Cześć, z tego co wiem to dosyć dobre kursy masażu można odbyć w miejscowości Rytel. Moja koleżanka często tam jeździ i jest zadowolona. Może wam też się spodoba. W Internecie na stronie www.akademia-masazu.pl możecie znaleźć wiele informacji na dany temat, pozdrawiam!

1noman1

Posty: 48

 
Dzień dobry, najlepszą szkołą masażu jest www.akademia-masazu.pl , nigdzie indziej nie znajdziecie tak atrakcyjnej i ciekawej oferty. Miałam przyjemność uczestniczyć już na paru kursach i wiem co mówię. Sami się przekonacie.

arko1916

Posty: 15

 
również jestem zainteresowana kursem masażu, już uczestniczyłam w kilku i bardzo mi się spodobało. Najbardziej przypadł mi do gustu masaż Lomi Lomi, polecam go każdemu bo jest na prawdę dobry i przyjemny. Życzę miłych chwil spędzonych w szkole masażu.

sliwa404

Posty: 22

 
Witam, słyszałam, że bardzo dobre kursy masażu można znaleźć na stronie internetowej
Akademia Masażu  jednak nie mam pewności czy dobre słuchy mnie doszły. Możecie sprawdzić i sami się przekonacie.

Japoniecek

Posty: 24

 
mam również podobny problem, gdyż nie wiem również gdzie można odbyć kurs masażu, chciałabym aby ktoś mi podpowiedział i wskazał jakiś kierunek. Będę ogromnie wdzięczna za informacje, z góry ogromnie dziękuje za odpowiedzi.

Kucharzzz

Posty: 33

 
na stronie internetowej
akademia-masazu.pl  znajdziecie wiele terminów dotyczących różnych kursów masażu. jestem aktualnie po takim kursie i mogę wam go polecić gdyż jest naprawdę dobry, wiele się nauczyłam i spędziłam bardzo miłe chwile z fajnymi ludźmi.

Jareczkow

Posty: 26

 
najlepszym rozwiązaniem na piękna skórę jest nauka masażu. trzeba tylko znaleźć odpowiedni dla siebie. Możecie poszukać w Internecie bo w nim jest wiele różnego rodzaju ofert, ja znalazłam tak swój kurs z którego jestem zadowolona w stu procentach.

giena1977a

Posty: 23

 
moja mama pragnie nauczyć się masażu, mówiłam jej żeby popatrzała w Internecie gdyż tam jest wiele ofert – bardzo ciekawych. Wy również możecie w ten sposób znaleźć coś ciekawego.
Witam, mogę wam zagwarantować zadowolenie z udziału w kursie masażu, sama miałam przyjemność odbyć coś takiego i dało mi to wiele przyjemności. Teraz masuje moje dzieci i męża, są oni z tego bardzo zadowoleni i ja również.

Grabow12

Posty: 41

 
Jeśli chcecie uczestniczyć w naprawdę dobrej szkole masażu to polecam wam
akademia-masazu.pl , tam nauczycie się wielu ciekawych rzeczy i zdobędziecie bardzo dobre umiejętności. Polecam go wszystkim gdyż sama brałam tam udział i jestem zadowolona.

Polerusik

Posty: 32