Fotel masujący

Fotel masujący

Dzień dobry. Jesteśmy jako pensjonat zainteresowani zakupem profesjonalnego fotela do masażu. Po pierwszym przeglądzie rynku widzę, że ofert jest co najmniej kilka i w zasadzie nie widzę większych różnic jeśli chodzi o funkcje itp. U kogo zamówić taki fotel, żeby był trwały i nadawał się do komercyjnego – a więc co za tym idzie – dość intensywnego użytkowania? Pozdrawiam!

namok 

Posty: 5

 
Nie mam pojęcia od kogo tego typu fotel masujący kupić. Nigdy z czegoś takiego nie korzystałam, chociaż w uzdrowisku gdzie ostatnio byłam w górach to mieli coś takiego, widziałam że sporo osób się ustawiało w kolejce żęby skorzystać.

Tomcio

Posty: 6

 
Ja bym na pewno nie kupowała fotelu od jakiś ludzi którzy po domach chodzą, namawiają na jakieś prezentacje, albo ulotki zostawiają tzw. zaproszenia na prezentacje. A niestety sporo osób się na takie cuda wianki nabiera, zwłaszcza starszych.

barca 29

Posty: 22

 
Nie wiem gdzie i nie wiem jakie ale na pewno chcemy kupić do nas do ośrodka fotele masujące za jakiś czas. U nas głównymi gośćmi są seniorzy, w tym dużo gości z Niemiec także zainteresowanie takimi masażami na pewno będzie.

pawel253

Posty: 7

 
Moi rodzice parę razy robili podchody pod taki fotel z masażem ale chyba się skończy na tym, że to my z bratem im kupimy :) To jest jednak spory koszt, a jak weźmiemy we dwójkę to się nam rozejdzie.

ernolo

Posty: 5

 
Na pewno w powrocie do pełni sił po wypadku taki fotel by pomógł mojemu bratu. Zastanawiamy się z rodzeństwem nad zainwestowaniem w tego typu urządzenie (jest nas troje, więc koszty się rozłożą).

bartolini

Posty: 9

 
Ja się napaliłam na fotel masujacy po pobycie na urlopie w Ciechocinku. Tam mieli w uzdrowisku coś takiego i się po prostu zakochałam w tym masażu. Ulga niesamowita, relaks, sama przyjemność. Dlatego ostatnio zamawiałam sobie fotel masujacy do domu...Ja to kupowałam przez stronę prohealth.pl. Oni działają online ale też stacjonarnie prowadzą sklep medyczny. Bardzo sympatyczne i rzetelne podejśćie, mogłam o wszystko dopytać, dowieźli gratis, wnieśli – a fotel waży coś koło stu kg, mają swój serwis jakby się coś działo.

dof77

Posty: 17

 
Jest coraz więcej firm które sprzedają tego typu fotele. Sama widzę u nas, że często jakiś przedstawiciel dzwoni i namawia na kupno. Na pewno jest to jakaś alternatywa żeby poszerzyć ofertę pensjonatu, ale też koszt. Na pewno temat do zastanowienia.

Oct714

Posty: 18

 
Przydałby się moim rodzicom fotel z funkcją masażu, oni są obydwoje po wypadkach, już ten układ ruchu mają nadszarpnięty, a dodatkowo też wiek robi swoje..

asdversary

Posty: 10