masażysta Gdańsk, polecicie ?

masażysta Gdańsk, polecicie ?

Cześć Wam! Jak szukać fizjoterapeuty w Gdańsku? Macie jakieś uniwersalne kryteria? :)

Jasiaaa

Posty: 9

 
Zdziwiłbym się, gdyby dobry masażysta w Gdańsku nie pobierał za swoją pracę konkretnego wynagrodzenia. Dodatkowo wychodzę z założenia, iż “tanie mięso psy jedzą”, a więc za solidnego masażystę warto zapłacić adekwatną sumę :)

DevilScream

Posty: 6

 
Ciekawiło mnie to, ile za swoje usługi oczekuje masażysta w Gdańsku. Niedawno miałem problem z bolącym kręgosłupem, więc miałem okazję się o tym przekonać. Pozdrawiam :)

zacher123

Posty: 10

 
Moim zdaniem bezdyskusyjnym numerem jeden jako masażysta Gdańsk jest ten gość: https://www.doz.pl/lekarze/l58060-Fizjoterapeuta_Pawel_Michalowicz_masazysta. Niesłychanie mi pomógł, jak i jednemu z moich znajomych. Przystępne warunki współpracy. Polecam serdecznie, gdyż na pewno nie pożałujecie.

edek

Posty: 5

 
Niezwykle dużo czytałem o tym, które kryteria winien spełniać godny rekomendacji fizjoterapeuta Gdańsk. Dzięki temu myślę, że byłem w stanie podjąć możliwie najlepszą decyzję. W sumie jestem bardzo zadowolony, więc nie ma co narzekać.

miaziol

Posty: 25

 
Śmieszy mnie to, gdy dobry masażysta Gdańsk musi samodzielnie reklamować swoje usługi. W sytuacji, gdy naprawdę ma ponadprzeciętne umiejętności to solidną reklamę zapewnią mu zadowoleni pacjenci, co z reguły się sprawdza. Pomyślcie o tym.

Yuri20

Posty: 17

 
Mam namiary na dobrego fizjoterapeutę w Gdańsku, aczkolwiek nie chciałbym zostać oskarżony o kryptoreklamę. Wobec tego zainteresowanych zapraszam po namiary na priv.

codePerformance

Posty: 15