Gdzie w Krakowie wykonują zabiegi na dłonie ?

Gdzie w Krakowie wykonują zabiegi na dłonie ?

Cześć, jestem wioletta i uwielbiam słońce, plażę i lato, natomiast taką porą roku jak dzisiaj jestem po prosru rozczarowana.. generalnie zima u nas w tym roku niesłychanie delikatna i to dobrze, niemniej jednak generalnie zimy nie cierpię.. jesieni też. Wtedy moja skóra... po prostu szukam dobrego zabiegu na jej „renowację“...

grzes3345

Posty: 34

 
W Krakowie to ja nawet nigdy nie byłam więc hehe, no trudno żebym wiedziała gdzie tam są jakieś salony kosmetyczne zaś co dopiero który z nich jest dobry xD chciałabym ci pomóc natomiast technicznie zwykle nie jestem w stanie. Niesłychanie mocno za to będę trzymać kciuki, żebyś w końcu coś odnalazła, bo okropna cera to brzydkie samopoczucie zaś to po prostu rujnuje człowieka. Nie wiem, może w domku spróbuj natrzeć buzię jakimiś ziołami czy coś.. to czasami pomaga, jakaś parówka z rumianku czy mięty – mi pomaga.

Franuś2323

Posty: 42

 
Kraków mój kochany, tutaj Skarbie odszukasz dokładniej mówiąc wszystko więc i to się znajdzie ;) Moja kochana kosmetyczka jest na ulicy Burgundzkiej, tutaj jest ich strona www.kosmetyczny.krakow.pl masz tam cennik, kontakt z adresem i między innymi opinie klientek. Ja sobie niesłychanie chwalę ten zakład, bo kosmetyczka tam dokładnie wie co ma robić, jest mega uprzejma i ma wyśmienite wyczucie. Jak pragniesz pogadać to cię zaczepia i można sobie pogawędzić. Jak nie masz humoru, to puszcza uspokajającą muzykę i nie zagaduje.

e_petelka

Posty: 38

 
W Krakowie dobry salon masz tutaj www.kosmetyczny.krakow.pl kilka razy byłam u nich na depilacji i na hennie i Panie są faktycznie fajne, żywiołowe duchowo niemniej jednak dokładne w pracy. Dzisiaj już nie mieszkam w Krakowie, niemniej jednak niezwykle lubiłam tam chodzić i moje kumpele też chwaliły akurat ten salon. Kawałek dalej jest jeszcze jeden (lub pół roku temu jeszcze był), tam nie idź albowiem jest drożej za identycznie to samo, nie wiem co sobie za marżę wymyślili... niemniej jednak szkoda gadać, czasem nawet 50% drożej mieli.

Luutor

Posty: 34

 
Chciałabym Ci pomóc, moja cera też wygląda jak jedno gigantyczne szare coś i to jeszcze z trądzikiem, lecz nie jestem w stanie nic z tym wykonać. Miałam jedną mikrodermabrazję, potem masaż twarzy, potem kwasy i nadal wyglądam kijowo.. nie wiem ta moja kosmetyczka, albo jakaś niezorganizowana, podszywana czy coś, albo ja jestem taka oporna i nic na mnie nie zadziała, bowiem już nie wiem co dalej kombinować natomiast nie chce płacić za coś co w ogóle nie działa, bowiem mogę za te pieniądze wykonać coś innego.

Eleg234

Posty: 38