strona z mieszkaniami na wynajem Warszawa

strona z mieszkaniami na wynajem Warszawa

Gdzie można szukać ofert o wynajem mieszkań w Warszawie? Jeśli ewentualnie możecie coś sensownego podpowiedzieć pod tym kątem to dajcie znać. Zależy mi ogólnie na ofertach, które będą jakoś tam weryfikowane, żeby nie przeglądać tych różnych ofert w nieskończoność i szukać prezentów w taki sposób.

Klara323

Posty: 1

 
Samodzielnie na pewno będzie można zaoszczędzić na prowizji jak szukasz ofert. Z drugiej strony trzeba mieć też trochę czasu, żeby tym wszystkim się zająć i oferty przeglądać.

johncena67

Posty: 14

 
Większość serwisów z ogłoszeniami ma tą bazę obecnie na dobrym poziomie i faktycznie można liczyć na to, że uda się wybrać mieszkanie.

Klara323

Posty: 16

 
Ofert jest obecnie sporo, jak zajrzysz do popularnych serwisów ogłoszeniowych to pewnie coś tam sensownego dla siebie będziesz w stanie wybrać.

Lupusx

Posty: 6

 
Nawet jeśli chcesz uniknąć agencji to nie zawsze będzie to możliwe, bo często te oferty atrakcyjnych mieszkań agencje mają na wyłączność.

Boberek

Posty: 4

 
Oczywiście jak się da to warto wynajmować bez agencji, żeby nie płacić prowizji, natomiast nie zawsze będzie to możliwe.

labuh

Posty: 12

 
Faktycznie jeśli chodzi o agencje to te prowizja to jednak przesada, natomiast czasem faktycznie nie ma innej opcji i trzeba coś brać z agencją bo inaczej nie uda się znaleźć atrakcyjnego mieszkania.

andrew66

Posty: 5

 
Ja znalazłem dla siebie mieszkanie przez www.OfertyHome.pl. Fajnie zorganizowany serwis z bardzo bogatą ofertą i bazą jeśli chodzi o mieszkania więc można coś na spokojnie dla siebie szukać. Dużo sensownych propozycji szczególnie jeśli komuś będzie zależało na tym, by nie płacić przy wynajmie wysokich prowizji.

namok 

Posty: 6

 
Zdecydowanie polecam szukać mieszkania z agencją, powiesz o co Ci chodzi i dostaniesz kilka propozycji do wyboru, a z nich będzie można szukać dla siebie mieszkania.

Lupusx

Posty: 5