butelka filtrująca szklana, proszę o pomoc

butelka filtrująca szklana, proszę o pomoc

Myślicie, że warto zamawiać dzbanki dafi do domu? Wodę mam niezbyt czystą i zastanawiam się czy takie rozwiązanie będzie dobre.

Hunka

Posty: 1

 
Widziałem w internecie ofertę na dzbanki filtrujące szklane i myślę, iż z niej skorzystam. Plastik zachodzi takim czymś i za dobrze nie wygląda, a szkło to szkło.

Aniusiaaa1

Posty: 3

 
Z tego, co wiem filtry do butelek dafi są wymienne. Tak samo to działa jak w przypadku dzbanków. Na stronie producenta można znaleźć ofertę z takimi filtrami, dlatego z ich zakupem nie będziemy mieć żadnych problemów.

figo

Posty: 5

 
Na stronie https://sklep.dafi.pl/bidon-mietowy-436.html można odszukać od dafi bidon mętowy i wiele innych akcesoriów. Robię tam zawsze zakupy, albowiem ceny są niesłychanie niskie, a ilość produktów niesłychanie duża.

englandrm

Posty: 2

 
U nas od lat są dzbanki od dafi i jesteśmy bardzo zadowoleni. Oferta jest bardzo duża, dlatego można wybrać sobie kolor dzbanka jak i jego pojemność. Jeśli ktoś zużywa dużo wody to można mieć dzbanek o pojemności nawet trzech litrów. Mnie akurat wystarcza połowa tego i wszyscy piją bardzo czystą wodę.

matckhew

Posty: 2

 
Zamontowałem filtr do wody pod zlew i działa niesłychanie dobrze. Brudu zbiera się tam naprawdę niesłychanie mnóstwo, zatem trzeba to sprawdzać. Nie zawsze te terminy, jakie poleca producent mogą się zbadać w naszym wypadku.

tubbytimmy1

Posty: 5

 
Problem z filtrami pod zlew jest taki, że nie zawsze jest na nie miejsce. Jeśli mieszkamy w bloku i mamy jeszcze butle z gazem to sytuacja się mocno komplikuje. Trzeba wszystko przerabiać. Z drugiej strony, jeśli chcemy zadbać o swoje zdrowie to innego wyjścia nie mamy i trzeba będzie coś z tym wykombinować z filtrami.

090913123

Posty: 6

 
Od dafi butelka termiczna jest super. Mam ją przez cały rok. Latem mam zimne napoje wewnątrz, a zimą można trzymać gorące. Trzyma temperaturę bardzo dobrze, dlatego spełnia wszystkie moje oczekiwania i wymagania.

znaszmnie

Posty: 17

 
Kłopot z filtrami pod zlew jest taki, iż nie zawsze jest na nie miejsce. Jeśli mieszkamy w bloku i mamy jeszcze butle z gazem to sytuacja się mocno komplikuje. Trzeba wszystko przerabiać. Z drugiej strony, jeżeli chcemy zadbać o własne zdrowie to innego wyjścia nie mamy i trzeba będzie coś z tym wykombinować z filtrami.

21gregorek

Posty: 3