nprawa pasó samochodowych

nprawa pasó samochodowych

Znacie jakąś firmę, która zajmuje się naprawą pasów bezpieczeństwa i poduszek powietrznych w samochodach. Pasy mam wrażenie, że coraz bardziej szwankują i nie wciągają się jak należy, natomiast błąd poduszki wyrzuca komputer. Jeśli ewentualnie coś jesteście w stanie pod tym kątem podpowiedzieć, znacie kogoś kto takimi naprawami się zajmuje to dajcie znać.

Ptaszek22

Posty: 1

 
Na początek na pewno warto będzie sprawdzić czy pasów nie da się przypadkiem naprawić. Będzie to lepsze rozwiązanie niż w momencie, jak będziesz chciał dokonać wymiany na nowe. Cenowo wyjdzie to znacznie lepiej, bo jednak trzeba się liczyć z tym, że jeśli chodzi o nowe pasy to są one kosztowne.

Grabow12

Posty: 3

 
Na rynku funkcjonują takie serwisy, które typowo zajmują się naprawami właśnie pasów bezpieczeństwa. Jak im oddasz swoje pasy to na pewno zajmą się nimi w taki sposób, by dla danej sytuacji zastosować najlepsze rozwiązanie. Jeśli tylko naprawa będzie możliwa, będzie opłacalna i będzie można oczekiwać, że pas znów będzie w pełni sprawny to serwis na pewno będzie w stanie takiej naprawy dokonać.

Aniusiaaa1

Posty: 4

 
Obecnie będzie można znaleźć takie miejsca, gdzie specjalizują się w naprawach pasów bezpieczeństwa, jeśli jakiś serwis nie chce się tego podjąć to staraj się kontaktować właśnie z takim serwisem, który typowo się tym zajmuje, bardzo często w takich miejscach są do wykonywania napraw lepiej przygotowani.

pawel253

Posty: 6

 
Większość pasów jeszcze można przywrócić do życia. Tak jak deklaruje serwis www.serwis-pasow.pl zajmują się naprawą i są w stanie wziąć na warsztat zdecydowaną większość pasów z różnych samochodów. Regeneracja na pewno będzie znacznie tańsza niż dokonywanie zakupu nowych pasów. Skoro taka opcja jest dostępna to warto skorzystać z tej możliwości.

pawel253

Posty: 4

 
Dobre serwisy sobie poradzą z regeneracją większości pasów. Czasami wystarczy wymiana w mechanizmie drobnych elementów i pasy funkcjonują jak należy. A wymiana ich na całkowicie nowe może kosztować bardzo dużo. Element, który odpowiada za naciąganie jest kosztowny i wymiana pasów tym samym również.

12_0987

Posty: 24

 
Pasy są bardzo istotne w aucie i gwarantują bezpieczeństwo więc jak masz awarie to na pewno nie można tego lekceważyć, warto dokonać naprawy albo wymiany jak najszybciej. Jeśli chodzi o moje zdanie to ja bym zaczął od naprawy, bo będzie znaczenie tansze rozwiązanie niż próba dokonania wymiany pasów na nowe.

labuh

Posty: 11

 
Niby jest to taki element, który nie jest jakiś kluczowy w samochodzie, a jednak pasy jak chce się je wymienić to okazują się bardzo kosztowne. W tej sytuacji faktycznie warto w pierwszej kolejności szukać takiej opcji, by dało się pasy regenerować , by w ten sposób przywrócić je do życia.

Jasio234

Posty: 4