skup aut Nowa Sól, oferta

skup aut Nowa Sól, oferta

Zastanawiam się czy na skupach aut dają dobre ceny? Dawniej różnie z tym było, a akurat mam auto, którego chce się pozbyć i zależy mi żeby to zrobić naprawdę szybko. Jeśli macie kogoś godnego polecenia to czekam.

24vhss

Posty: 2

 
Ze skupem samochodów w Głogowie nie ma kłopotów. Jeśli ktoś się spodziewa, że pozyskanie 100% ceny albo jeszcze wiecej to tak dobrze nie ma. Ta firma kupuje, natomiast nie dla siebie. Oni też chcą zarobić, zatem chcą nabyć taniej. Jeśli ktoś tego nie rozumie to niech nie zawraca im głowy, bo szkoda ich czasu.

090913123

Posty: 4

 
Jest firma, która oferuje skupowanie samochodów w Wolsztynie. Znajomy dostał dobrą cenę i był zadowolony. W godzinę auta nie miał przed domem. Nie rozmawiałem z nim o cenie, bo nie chciał się chwalić, ale nie wyglądał na kogoś, kto nie jest zadowolony, dlatego myślę, że mu się to bardzo opłacało.

Nikuś23

Posty: 6

 
Ze skupem samochodów w Głogowie nie ma problemów. Jeśli ktoś się spodziewa, że dostanie 100% ceny albo jeszcze więcej to tak dobrze nie ma. Ta firma kupuje, ale nie dla siebie. Oni też chcą zarobić, dlatego chcą kupić taniej. Jeśli ktoś tego nie rozumie to niech nie zawraca im głowy, bo szkoda ich czasu.

Marioleczka

Posty: 12

 
Według mnie auto skupy w Wolsztynie są najlepsze. Firma daje dobrą cenę. Znajomy sprzedawał, ale nie pamiętam ile dostał. Wiem tylko, że akurat miał tak nietypowe auto, że nie było na niego żadnych chętnych. Dobrze, że skup się trafił i problem mu się rozwiązał.

Oct714

Posty: 14

 
Kiedyś sprzedałem jakieś firmie, niemniej jednak nie dawali mi porządnej ceny. Nie miałem jednak innego wyjścia, zatem musiałem się zgodzić. Myślę, że obecnie już bym tak nie zrobił. Wiem, że wiele osób nie ma innego wyjścia i na pewno taka firma jest dla nich pomocna.

Bryzyt1

Posty: 18

 
Korzystałem ze skup aut Zielona Góra i jestem usatysfakcjonowany. Tutaj jest ich oferta https://autoskuplubuskie.pl/skup-aut-zielona-gora/. Możecie zbadać sami.

Marioleczka

Posty: 3

 
Dla mnie super jest to, iż taka firma działa niezmiernie prędko. W moment przyjadą i zabierają samochód do siebie. Mają przy sobie zawsze gotówkę na nabycie.

Klarkaa45

Posty: 3

 
Wiem, że skup aut w Nowej Soli oferuje dobre ceny. Płacą praktycznie tyle, co by się dostało od normalnego klienta. Wielu znajomych tam sprzedawało i mówią, że następnym razem też to zrobią.

vincek

Posty: 4