usługi transportowe, poszukuję

usługi transportowe, poszukuję

Poszukuje firmy, która oferuje spedycję międzynarodową. Na razie chce zaczerpnąć trochę informacji, bo mam pewien pomysł, ale nie wiem czy ma to w ogóle sens?

Aligat56

Posty: 2

 
Wiem, że bez problemów firmę można odszukać. Znajomy miał coś do przewiezienia na terenie kraju. Sporo go to nie kosztowało. Firma wszystko zapakowała i na miejsce zawiozła. Był z ich usług niesłychanie zaspokojony.

Marioleczka

Posty: 6

 
Najlepiej o takiej firmie szukać opinii nie w internecie, a wśród klientów. W internecie można odszukać dużo nierzetelnych. W ten sposób pisze o sobie konkurencja i każdy każdemu chce dołożyć. Jeżeli są klienci to oni nie kłamią tylko mówią jak to wszystko wygląda. Na tych opiniach na pewno można będzie polegać.

Yuri20 

Posty: 4

 
Bardzo dobrze przygotowany spedytor międzynarodowy działa tutaj http://www.polmack.com.pl. Ta firmą transportową mogę Wam z czystym sumieniem polecić.

ciopix

Posty: 15

 
Dzisiaj, jeśli chce się jechać do Włoch to trzeba być bardzo dobrze przygotowanym. Jeśli braknie jakiegokolwiek dokumentu to będą poważne problemy. Nie można sobie na to pozwolić, bo klient wybrał firmę i teraz oczekuje, że dotrą na miejsce w konkretnym czasie. Wtedy to jego klient będzie bardzo zadowolony.

gregcie@

Posty: 11

 
Nigdy transport międzynarodowy mnie nie interesował także trudno mi pomóc. W tym krajowym też jest sporo papierów do wypełniania. Firma transportowa jak i kierowca wcale nie mają tak lekko jak by się mogło wydawać.

amrmas22

Posty: 15

 
W internecie łatwo znaleźć różne firmy. Warto skontaktować się z nimi i porozmawiać. Wtedy wyrabiamy sobie zdanie z kimś współpracować, a z kim nie?

pawel253

Posty: 10