taxi cracow, oferta

taxi cracow, oferta

Czy ktoś korzystał z oferty taxivan z Krakowa? Znajoma ma przylecieć z Hiszpanii i potrzeby mi kierowca, co mówi po angielsku. Polecicie mi kogoś konkretnego?

apepsi1983

Posty: 3

 
Zamówiłem ostatnio airport transfer i wyszło mi niewiele. Jechałem z lotniska pod Krakowem na Rynek Główny, albowiem tam miałem zarezerwowany nocleg. W powrotną drogę też tę samą firmę sobie wybrałem.

sethe

Posty: 24

 
Korzystałem z transportu z Katowic airport i jestem zadowolony. Firma przyjechała w środku nocy i zabrała nas z rodzina. Później nas odebrali jak wróciliśmy z wakacji. Lot się opóźnił, ale pan czekał cierpliwie. Myślałem, że pojedzie i nas zostawi, ale okazało się, że podchodzi profesjonalnie do swojej pracy.

Kitas

Posty: 7

 
Jeśli nie mogę korzystać z własnego wozu to zawsze wybieramy taksówkę. Nie chce mi się stać i czekać aż autobus przyjedzie. Wlecze się potem, a jak się wszystko przeliczy to wcale koszty takie niskie nie są. Taksówka oszczędza nas wiele czasu, dlatego pożądane byłoby zamówić usługę w fachowej firmie przewozowej.

labuh

Posty: 23

 
Tak dawno nie korzystałem z samolotu, że nie wiem jak to się teraz odbywa? Dawniej na taksówkę czekało się godzina, a teraz z tego, co wiem zamawia się ją przez Internet i czeka w umówiony miejscu.

Marioleczka

Posty: 7

 
Dla osób, które chcą zamówić taksówkę krakowairport polecam firmę https://krakowairport.taxi. Od dawna ze znajomymi korzystamy z ich usług i zawsze są na czas. Mogą nawet zorganizować wycieczki po mieście. Warto ich wybrać, bo są tani, solidni i bezpieczni.

brawuśśś

Posty: 14

 
Według mnie taksówka airport to najlepsze i najtańsze rozwiązanie. Można zabrać się w kilka osób. Samochody są komfortowe, wyposażone w klimatyzacje. Jeśli jedzie kilka osób to wychodzi tyle, co zwykłym autobusem, dlatego nie opłaca się w żaden inny sposób kombinować. Taxi jest po prostu najlepsze.

Kotr_r9

Posty: 3

 
Korzystałem będąc w Krakowie, z jakiej firmy, która obwoziła nas po ciekawych zakątkach. Byliśmy też w Zakopanem. To było kilka lat temu także nie za bardzo pamiętam, kto to był. Może sobie jeszcze przypomnę to dam namiary na firmę, bo działali tanio i profesjonalnie.

Lupusx

Posty: 3