skup samochodów Warszawa

skup samochodów Warszawa

Czy jest możliwość zamiany samochodu na inny samochód w jakimś skupie, może w Łodzi? Jak jest jakaś osoba, która już przeprowadziła podobną operację to bardzo proszę o kontakt, ewentualnie podzielenie się krótko historią.

adam_r

Posty: 2

 
Teraz ludzie kombinują maksymalnie i ciężko sprzedać nawet dobry samochód. Ciągle coś nie pasuje, albo umawiasz się i ktoś nie przyjeżdża, a ty dzień wolny robisz. Przerobiłem to i już tylko ze skupami się kontaktuję.

strusiek

Posty: 25

 
Żeby 90% ceny rynkowej dostać to musisz praktycznie nowy samochód oddać. Najczęściej trochę mniej, ale najlepiej współpracować ze skupami otwartymi na negocjacje.

yetisize

Posty: 10

 
Nie ma z nimi problemów. Dość znana marka. Nie kombinują z odbiorem różnych marek.

Posty: 17

 
Zastanów się, czy zamiana samochodu Ci się bardziej nie opłaci, bo można się dogadać najczęściej z komisem. A muszą utrzymywać zadbane pojazdy, bo szybko reputacja spada. Raczej trzeba osobiście ogarniać, bo konkurencja hejtuje się najczęściej, więc trudno mówić o maksymalnej wiarygodności.

Klara323

Posty: 4

 
Całkiem sprawnie moim zdaniem działa skup samochodów https://najlepszyskupaut.pl/. W formularzu wyceny masz zakładkę, w której możesz oznaczyć własną, sugerowaną cenę. Często od tego poziomu zaczynają negocjacje. Przy okazji fajny auto-komis prowadzą, więc występuje nie tylko opcja sprzedaży, ale zamiany i to raczej lepiej niż branie kolejnego kredytu samochodowego.

TomekK

Posty: 6

 
Również z nimi współpracowałem, może ze dwa lata temu i na drugi dzień już miałem gotówkę w łapie. Opłaca się, jak nie chce Ci się bawić w samodzielną sprzedaż.

Yuri20

Posty: 5