busy do Niemiec, polecicie ?

busy do Niemiec, polecicie ?

W jakich godzinach i dni jeżdżą busy do Niemiec pomorskie? Czy może polecicie mi sprawdzoną firmę, która jest zawsze na czas i nigdy się nie spóźnia?

kulpaa45

Posty: 1

 
Jeśli chodzi o busy do Niemiec pomorskie to polecam Ci tylko tego przewoźnika https://www.beatabus.pl. Jechałam już z nim 15 raz i jestem niesłychanie zadowolona z tych usług. Zawsze na czas, busy czyste i pachnące, poza tym przywozi i odwozi do domu pod wskazany adres.

AGDDDy1

Posty: 3

 
Wydaje mi się, że codziennie jeżdżą busy do Niemiec pomorskie. Musisz zadzwonić po kilku i spytać, czy mają jeszcze wolne miejsca. Czasami jak się później dzwoni to dopiero w poniedziałek jest wolne miejsce.

tadeuszek66

Posty: 2

 
Busy do Niemiec są niezwykle wygodne, zatem nadal nie wiem, czemu boisz się nimi jeździć. Jadąc do Niemiec czy Polski zawsze zastanawiam się, czemu ludzie wybierają wielkie autokary. Przecież nim się jeździ dwa razy dużej.

jastinn

Posty: 6

 
Ja uwielbiam busy do Niemiec, ponieważ zawsze śpię te kilka godzin w podróży. Ja nigdy nie jeździłem z jednym przewoźnikiem, więc nie mogę Ci nic konkretnie polecić. Jednak jak polecicie dobre przewozy to będę jeździć jednym cały czas.

Squel

Posty: 3

 
Busy do Niemiec jeżdżą codziennie, dlatego bez problemu znajdziesz jakiegoś przewoźnika. Ja zawsze uważam na flotę pojazdów. Szukam busa, który będzie wygodny. Nienawidzę siedzieć długo w jednej pozycji, a w niektórych busach rozkładają się fotele.

Miluśkooo2

Posty: 2