zespół na wesele, posuzkuję!

zespół na wesele, posuzkuję!

Witam serdecznie. Kogo jesteście w stanie bez cienia wątpliwości zarekomendować, jeśli chodzi o dekoracje na wesele? Mam nadzieję, że macie swoje doświadczenia na ten temat.

PaweL

Posty: 8

 
Moim zdaniem powinniście zainteresować się tą stroną: https://www.gdziewesele.pl/oprawa, jeżeli interesuje Was solidny zespół na wesele. Nie powinniście być zawiedzeni :)

Gosienka54

Posty: 7

 
Mam wrażenie, że coraz więcej ludzi decyduje się na to, aby zatrudnić DJ-a na wesele. Niesłychanie częstokroć jest on w stanie zagwarantować możliwie najlepszą zabawę. Jego repertuar jest zupełnie nieograniczony, niemniej jednak oczekiwane poprzez niego wynagrodzenie potrafi być niższe niż w przypadku doświadczonego zespołu muzycznego.

okrzemek

Posty: 16

 
Musicie zarezerwować co najmniej kilkaset złotych, jeśli przedmiot Waszego zainteresowania stanowi wynajem auta do ślubu. Wiadomo, że ostateczny koszt jest uzależniony przede wszystkim od modelu samochodu. Niektóre potrafią być kilkukrotnie droższe.

87-klara

Posty: 12

 
Osobiście zamawiałem dekoracje na wesele przez Internet, dzięki czemu ponieśliśmy możliwie najniższe koszty. Zamawiając je lokalnie - zapłacilibyśmy kilkukrotnie więcej.

lechita665

Posty: 8

 
Z własnego doświadczenia pragnę zaznaczyć, że konsultant weselny wbrew pozorom nie pobiera ponadprzeciętnie wysokiego wynagrodzenia. Na domiar tego był w stanie odnaleźć dla nas nieco oszczędności na zbędnych wydatkach.

beata77

Posty: 15