sprawdzanie numerów telefonów z UK, który serwis ?

sprawdzanie numerów telefonów z UK, który serwis ?

Jak sprawdzacie numery telefonów z Anglii. Nie za bardzo wiem, co zrobić a wiele się nasłuchałem o problemach z tymi numerami.

qwed

Posty: 1

 
Gdzieś sprawdzałem w bazie, kto dzwonił z UK akurat mojego numeru nie było. Okazało się, że to jakaś pomyłka, natomiast zawsze trzeba to sprawdzać. Jeżeli nie spodziewamy się telefonu z Anglii to nie można go odebrać. Ograniczone zaufanie znaczy tutaj niesłychanie wielkie zyski i trzeba o tym pamiętać. Po co potem płakać i płacić?

esdoen1

Posty: 3

 
Teoretycznie można nie odbierać nieznanych numerów, a już na pewno nie oddzwaniamy na nie. Tylko, iż to wcale nie jest takie proste. Czeka się na ważny telefon z banku albo do klienta i traci się czujność. Jeśli mamy pecha to właśnie wtedy z UK może ktoś zadzwonić i zabrać pieniądze.

Aniusiaaa1

Posty: 4

 
U mnie babcia nie sprawdziła, kto do niej dzwonił i były kłopoty. Na szczęście odebranie telefonu nic złego nie zrobiło. Gdyby oddzwoniła to sytuacja by się skomplikowała. Prędko by zapłaciła za to bardzo mnóstwo pieniędzy.

Black_Riot

Posty: 6

 
Ostrożności nigdy nie jest za wiele. Raz miałem akcje, że myślałem, że dzwonią do mnie z Londynu. Okazało się, że to na nieszczęście jakaś firma, która naciąga ludzi. Kolegi ojciec stracił chyba ze dwadzieścia tysięcy. Gdyby to mnie spotkało to bym się chyba załamał i nigdy wiecej bym nie korzystał ze swojego telefonu.

phonik

Posty: 22

 
Zawsze trzeba uważać, ale też nie ma, co wpadać a paranoje. Trzeba porostu być czujnym. Nie każdy numer to próba wyłudzenia pieniędzy. W bazie można prędko taki numer zbadać.

Marioleczka

Posty: 3

 
Według mnie najlepiej sprawdzać numery telefonów w serwisie https://whocalledmeuk.co.uk, to bezpieczne miejsce. Znajdziemy tam wszystkie nieznane nam numery telefonów z UK. Dowiemy się gdzie są zlokalizowane i do kogo należą. Można odnaleźć o numerach opinie.

woytazo

Posty: 28

 
Różnie to bywa, zatem im czujnie się na to patrzy tym lepiej. Takie czasy, iż nie radujemy się, iż ktoś dzwonił z UK tylko zastanawiajmy się, po co i kto to? Dobrze, iż można sprawdzić numer telefon i wtedy wiemy czy trzeba go blokować i przekazywać dalej czy nie?

klakierros

Posty: 10