wymienić baterię w iphone w szczecinie

wymienić baterię w iphone w szczecinie

Gdzie najszybciej wymienię baterię w iPhone w Szczecinie? Zależy mi mocno na czasie, bo jestem teraz w drodze, pilne sprawy, a coś z telefonem się dzieje i chciałbym, żeby ktoś profesjonalnie zrobił przegląd.

agdb1301

Posty: 1

 
Samodzielnie nie ma sensu się dłubać, bo bateria w iPhone znajduje się w specyficznym miejscu, inne podłączenie. Jak się sam zabierzesz to można uszkodzić płytę główną.

Saradoonin

Posty: 2

 
W ogóle do rozkręcenia iPhone potrzebujesz specyficznych narzędzi. Lepiej już w serwis zainwestować, a nie się bawić w technika. Usługa i tak nie jest jakoś przesadnie droga.

Aniusiaaa1

Posty: 2

 
Jak się za bardzo telefon nagrzewa, szczególnie z tyłu to znaczy, że prawdopodobnie bateria spuchła. Nie ma z tym żartów. Zdarzały się przecież nawet wybuchy baterii. Fakt, że nie jakieś tragiczne, ale i tak byłoby dziwnie znaleźć się w takiej sytuacji ;)

Karwan

Posty: 5

 
Nawet producent zaleca raz na 2-3 lata wymienić baterię, więc to cykliczna, opłacalna usługa. Przywracasz po prostu telefon do pełnej kondycji. Niestety baterie szybko się zużywają przy częstym użytkowaniu.

Jasio234

Posty: 4

 
Nie przestrzegałem zasad ładowania telefonu i niestety, ale po roku od zakupu miałem problem, żeby przez kilka godzin pozostał włączony. Wystarczyło wymienić baterię w Iphone i po sprawie. Przejrzyj ten poradnik https://applemobile.pl/wymiana-baterii-w-iphone-ile-kosztuje-wymiana-baterii-w-iphone-serwis-iphone-szczecin-applemobile-pl/, bo prawdopodobnie masz coś podobnego. Jeżeli nie mieszkasz w Szczecinie wysyłkowy serwis wchodzi w grę. Mi na miejscu zrobili w niecałe pół godziny.

Marioleczka

Posty: 2

 
Nie należy baterii narażać na zbyt wysokie i niskie temperatury, a niestety i tak każdy użytkownik smartfona to robi. Wystarczy wyjść z domu na zewnątrz, żeby już coś się zaczęło dziać. Taka prawda, więc i tak cykliczną wymianę wypadałoby rozpatrzyć.

Kitas

Posty: 5