Jaka firma wykona mi szycie na miarę ?

Jaka firma wykona mi szycie na miarę ?

Witajcie!

Za trzy miesiące wyjeżdżam na 2 tygodnie do Włoszech, skąd pochodzi mój mężczyzna. Póki co jeszcze nie jesteśmy rodziną, zatem też chcę zrobić dobre wrażenie na jego rodzinie. Żądam krawcowej z Wrocławia, jaka uszyję mi kostium na miarę we włoskim stylu.

Aneta.

Mamuścka3

Posty: 33

 
Cześć, pozdrawiam Ciebie serdecznie. Moja szefowa nam zamawiała uniformy z tej firmy www.necommeca.com oni szyją wszystko sami i nie dają do jakiś chińczyków czy kogoś tam, co robi ciuszki z byle czego. Nasze wdzianka są faktycznie bardzo dobrze wykonane i pomimo tego, że to pracowe wdzianko, to wygląda jak pierwsza klasa i niezmiernie chętnie w tym chodzę. Bardzo dobrze leży, maskuje brzuszek i wyglądam elegancko. Po prostu każda z nas myślała, że dostanie coś kiepskiego zaś tu niespodzianka :)

Przyrodnik

Posty: 32

 
Ojej, ja wiem jak to jest bardzo trudno odnaleźć krawca czy zakład, który szyje rzeczy na okresie. Nawet jak pokażesz projekt, to mogą ci uszyć coś w ogóle innego. Znacząca jest też tkanina, porządne tkaniny i nowoczesną technikę ma Neco z Wrocławia, tutaj masz ich adres www.necommeca.com jakbyś miała jakieś pytania czy coś to możesz maila wysłać, zaś nie jak w starych zakładach nie mają nawet nieraz telefonu, który by ktoś odbierał.

Niezmiernie polecam, albowiem to zakład na czasie.

Lipazaaa

Posty: 35

 
Witam Cię serdecznie.

Ja z głębi serca i dobrego stylu jestem w stanie polecić jedynie jeden salon, w jakim naprawdę szyją na miarę nie jedynie ciała, lecz i na miarę mody i szyku. www.necommeca.com sprawdź koniecznie kiedy będziesz miała chwilkę czasu. Ja korzystałam z tego salonu kilkakrotnie i jeden projekt wypadł nawet dwukrotnie lepiej niż jeden z najlepszych z Wawy, wobec tego jedynie tutaj wysyłam moje projekty do realizacji.

Pozdrawiam. Wiola.

Dm3ye

Posty: 33

 
Jeżeli myślisz o tym, żeby założyć coś z górnej półki za nieogromne pieniądze to z Wrocławia polecam www.necommeca.com. Ja już nie raz korzystałam z ich usług. Z resztą wejdź na stronę a od razu zobaczysz na co jest ich stać. To wspaniała opcja dla każdej kobiety z wyższych sfer, niemniej jednak i każdej, jaka zna swoją wartość i nie chce jej obniżać. To, co jest istotne to fakt, iż używają jedynie materiałów wysokiej jakości. W końcu co to za marynarka z 100% bawełny? Oni umieją bardzo dobrze dobrać materiał i zrealizować twoje wizje.

Amirali

Posty: 27