listwy przypodłogowe, szukam !

listwy przypodłogowe, szukam !

Czytałem ostatnio o panelach laminowanych i chyba jestem zdecydowany na ich samodzielny montaż w domu. Czy belgijskie panele Quick Step spełnią moje oczekiwania jakościowe i cenowe?

Kolekcjoner

Posty: 1

 
Z tego co wiem, przy panelach Quick Step od lat pracuje ta sama, wykwalifikowana kadra pracowników. Najnowsze maszyny sprawiają, że jakość produkcji jest powtarzalna. Ja jestem ze swoich bardzo zadowolony, więc pewnie nic się nie zmieniło przez te kilka lat. W skrócie – polecam!

wiesław11

Posty: 7

 
Z tego co wiem, przy panelach Quick Step od lat pracuje ta sama, wykwalifikowana kadra pracowników. Najnowsze maszyny sprawiają, że jakość produkcji jest powtarzalna. Ja jestem ze swoich niesłychanie zaspokojony, więc pewnie nic się nie zmieniło poprzez te kilka lat. W skrócie – polecam!

Bryzyt1

Posty: 8

 
Jeszcze się zastanawiasz :) Można je nawet montować na ścianie w łazience, pod warunkiem, że są wykonane z winylu. Panele podłogowe to świetna sprawa!

irek1981

Posty: 9

 
O wyborze wykończeń do podłogi przeczytasz na bardzo dobrze prowadzonym blogu: http://panelepodlogowe.info.pl. Opisane są tam konkretne przykłady, jakie listwy podłogowe najlepiej pasują do danego koloru paneli.

kerad17

Posty: 14

 
Nie przesadzajmy ;) Nie taki diabeł straszny, jak go malują. Białe panele potrzebują więcej pracy na co dzień, niemniej jednak z drugiej strony są unikatowe. Mało kto ma takie w domu, więc będą jakąś odmianą.

wisła1905

Posty: 11

 
Jeżeli boisz się jasnych podłóg, w szczególności białych paneli, sprawdź ofertę paneli podłogowych w lokalnym markecie budowlanym. Z pewnością ktoś uprzejmy pomoże wybrać stosowny materiał, który Cię zadowoli. Fajnie to wygląda, jeżeli masz je ułożone na powierzchni całego lokalu.

Kitas

Posty: 3

 
To doskonały wybór. Panele Quick Step cieszą się zaufaniem mojej firmy remontowej. Pracownicy lubią je układać, bo są bardzo dobrze wykonane i spasowane.

tigra32

Posty: 8

 
Jeżeli boisz się jasnych podłóg, w szczególności białych paneli, sprawdź ofertę paneli podłogowych w lokalnym markecie budowlanym. Z pewnością ktoś uprzejmy pomoże wybrać właściwy materiał, który Cię zadowoli. Fajnie to wygląda, jeżeli masz je ułożone na powierzchni całego lokalu.

CHatka-eKo

Posty: 4

 
Nie przesadzajmy ;) Nie taki diabeł straszny, jak go malują. Białe panele wymagają więcej pracy na co dzień, ale z drugiej strony są unikatowe. Mało kto ma takie w domu, więc będą jakąś odmianą.

miko_poz

Posty: 2