czyszczenie dywanów Człuchów, znacie firmę?

czyszczenie dywanów Człuchów, znacie firmę?

Napiszcie, jakie usługi czyszczenia dywanów w Świeciu polecacie? Chciałabym wyprać dywany w domu, bo widzę, że odkurzanie już niewiele potrafi tutaj zdziałać :) Czekam i z góry bardzo dziękuję.

Krzychoo

Posty: 2

 
Jak ktoś szuka sprawdzonej pralni w Chojnicach, to polecam to miejsce http://www.pralniadywanow.eu. Mam nadzieję, że skorzystacie, bo to naprawdę skuteczne czyszczenie dywanów i wykładzin profesjonalnymi metodami.

saradonin

Posty: 18

 
No właśnie na tym mi najniezwyklej zależy. Niedługo urodzę i dom przechodzi teraz gruntowne porządki :) Myślałam już z mężem, żeby w ogóle zrezygnować z wykładzin, natomiast jakoś oboje nie widzimy naszego domu z pustymi podłogami :D Jak znacie jakąś dobrą pralnię, jaka proponuje czyszczenie dywanów w Tucholi, dajcie znać. Dziękuję.

Felekkk2

Posty: 8

 
Mam dzieci, które są alergikami. Nie wyobrażam sobie dywanów bez wyprania w dobrej pralni. Korzystam z usługi czyszczenia dywanów w Chojnicach i mam niezmiernie dobre zdanie o skuteczności. Dywan po powrocie z pralni zachowuje świeżość poprzez niezmiernie długo i wtedy wystarczy go tylko systematycznie odkurzyć.

grzes3345

Posty: 11

 
Pranie dywanów to wspaniała usługa. Ja podobnie nie wyobrażam sobie wyglądu swojego dywanu bez gruntownego czyszczenia. W Człuchowie jest kilka dobrych pralni, do których można zawieźć dywan lub nawet przyjeżdżają do domu, aby go zabrać. Polecam skorzystać, albowiem naprawdę pożądane byłoby mieć czysto w domu.

grubyB

Posty: 4

 
Jeśli chodzi o pranie dywanów w Świeciu, to korzystałam z pralni, która faktycznie jest skuteczna. Zabezpieczyli potem dywan specjalną warstwą i teraz nie chłonie tak niezwykle zanieczyszczeń.

gurbum

Posty: 7

 
A później rozwijają się alergie. Skąd ja to znam. Mąż wozi dywany do pralni dwa razy do roku, ale można też częściej. Nie wiem, jak wy, ale ja zawsze po takim czyszczeniu dywanów lepiej się czuję. Jest inne powietrze w domu. Nic się nie unosi. Korzystamy z pralni w Człuchowie i nie narzekamy na ceny, a jest skutecznie.

tigra32

Posty: 13

 
Sierść, a nawet bakterie, grzyby i pleśnie. Po czyszczeniu dywanów w pralni nie ma mowy o tych sprawach :) My korzystamy z pralni w Świeciu i nie narzekamy na skuteczność ani też na cenę. Bo usługa warta jest tych pieniędzy.

Klasowe34

Posty: 10

 
Jeśli chodzi o czyszczenie dywanów, to faktycznie polecam. Usługa skuteczna co najmniej na pół roku. Korzystam z dobrej pralni w Człuchowie. Mogę dać namiary, bo faktycznie działają bardzo skutecznie.

Bany07

Posty: 13

 
Najlepsze pranie dywanów to automatyczne. Porównaj sobie pralnie w Grudziądzu. Kiedyś zamówiłam do domu, niemniej jednak niestety to nie jest to samo, jak dywan przejdzie doświadczone pranie w pralni. Wychodzi drożej, niemniej jednak pozbywasz się roztoczy itp.

TomekK

Posty: 7