obozy legnica, opinie

obozy legnica, opinie

Czy szkoła pływania w Legnicy to dobre miejsce dla dziecka? Zastanawiam się czy nie nauczyć go pływać, ale nie bardzo wiem jak się za to wszystko powinienem zabrać.

Klaudi

Posty: 2

 
Nie za niezwykle pomogę, bowiem tym temacie, bowiem się nie znam. Mieszkam daleko poza Legnicą, wobec tego nie znam nikogo w okolicach kto byłby w stanie Wam pomóc. Może się czegoś dowiem to dam wtedy znać.

edyta123

Posty: 9

 
Dla mnie osobiście najlepsza nauka pływania w Legnicy jest w firmie http://www.maris.org.pl. To specjaliści od organizowania dzieciom wolnego czasu. Zawsze z usług korzystam.

Jasio234

Posty: 4

 
Pływanie to nie jest moja mocna strona, lecz nie chciałem robić tego moim dzieciom. One są po szkole pływania w Legnicy i naprawdę radzą sobie niezmiernie dobrze. Myślmy przyszłościowo i niech dziecko potraci pływać. To na pewno w życiu mu się niezmiernie, lecz to niezmiernie przyda.

yetisize

Posty: 4

 
Nie przepadam za wodą, ale faktycznie dziecko trzeba będzie nauczyć pływać, bo to mu się przyda. Od dawna o tym myślę, ale jakoś nie ma czasu, żeby się za to zabrać. Musze poszukać kogoś kompetentnego kto będzie w stanie mi pomóc. Dam znać, jak zacznę współpracować z jakimś instruktorem.

Francuz

Posty: 35

 
Sam uczyłem dwójkę swoich dzieci pływać, niemniej jednak trzeba mieć dużo cierpliwości. Nie wszyscy tak mają, wobec tego według mnie lepsza będzie szkoła pływania w Legnicy. Zatrudniają tam specjalistów, którzy wiedzą, jak to robić.

audi80

Posty: 5

 
Mnie ojciec dawno temu uczył pływać, ale sam swoje dziecko gdybym miał uczyć to wolę to zrobić przez instruktora. Jest o wiele łatwiej i szybciej się dziecko uczy.

Jasio234

Posty: 4

 
Nie za bardzo pomogę, bo tym temacie, bo się nie znam. Mieszkam daleko poza Legnicą, dlatego nie znam nikogo w okolicach kto byłby w stanie Wam pomóc. Może się czegoś dowiem to dam wtedy znać.

edyta123

Posty: 9